Dobre wieści z OKLA Elektro-Energetyka: Marta w kadrze Mazowsza. A to nie wszystko...

Lekkoatletyka 19 listopada 2023 0 Komentarzy

Marta Tłoczkowska z OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka została powołana do reprezentacji Mazowsza. To nie koniec dobrych informacji z klubu.

fot. OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka

Marta w reprezentacji Mazowsza

OKLA ma powody do zadowolenia. Marta Tłoczkowska została powołana do reprezentacji Mazowsza na halową olimpiadę Lekkoatletyka dla Każdego. Już 25 listopada Marta będzie rywalizować w Spale w skoku wzwyż.

Trenerzy zdobywają wiedzę

Zadowolony jest na pewno trener Marty - Michał Zawojek. On akurat, wraz z trenerem Bartoszem Witkowskim, zdobył nową wiedzę na konferencji metodyczno-szkoleniowej, właśnie w Spale. Konferencję zorganizował Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Selekcja do Kadry Narodowej B

To nie koniec dobrych wiadomości z OKLA. - Aleksandra Dobkowska i Patryk Pędzich wzięli udział w badaniach selekcyjno-diagnostycznych do Kadry Narodowej B - poinformował ostrołęcki klub.

Wyróżnienie absolutnie zasłużone, bowiem ta dwójka ma za sobą spore sukcesy w tym sezonie. Dobkowska została złotą medalistką Halowych Mistrzostw Polski U18 w skoku wzwyż, do tego dołożyła srebro MP U18 i MP LZS U18 w skoku wzwyż. Z kolei Pędzich został wicemistrzem Międzywojewódzkich Mistrzostw U16 w wieloskoku, od przyszłego sezonu reprezentował będzie Podlasie Białystok.

Źródło: OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.