zdjecie 8733
zdjecie 8733

Dobry krok w nowy rok. Siatkarze z Ostrołęki liderem IV ligi (tabela)

Siatkówka 10 stycznia 2021 0 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka bardzo dobrze rozpoczęli 2021 rok. W pierwszym tegorocznym meczu wygrali za trzy punkty z Tie-Breakiem Piastów.

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka bardzo dobrze rozpoczęli 2021 rok. W pierwszym tegorocznym meczu wygrali za trzy punkty z Tie-Breakiem Piastów.

Tie-Break w tym meczu był oczywiście jedynie przeciwnikiem Volleya, bo o pięciu setach mowy być nie mogło. Ostrołęczanie pewnie wygrali pierwszego seta, w drugim zanotowali małe potknięcie i przegrali "na przewagi", ale w pozostałych partiach dominowali i zasłużenie wygrali 3:1 (25:16, 24:26, 25:15, 25:19).

Oznacza to, że zajmują obecnie pozycję lidera!

Tabela IV ligi mazowieckiej: 

Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -
1SPS Volley Ostrołęka9238256
2KPS Siedlce II92172311
3KS Huragan Wołomin92172514
4KPS Płock91862115
5KS Halinów81341715
6Olymp Błonie10931424
7MUKS Tie-Break Piastów9831321
8KS Siatkarz Ząbki8621021
9SPS GOSiR Mrozy910627
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.