zdjecie 1064

Druga edycja warsztatów bramkarskich w Ostrołęce

Piłka nożna 13 maja 2016 Komentarzy

Już w najbliższy weekend odbędzie się druga edycja warsztatów bramkarskich dla dzieci i młodzieży, prowadzonych przez znanego rosyjskiego trenera Sergeya Shipovskiego.

Już w najbliższy weekend odbędzie się druga edycja warsztatów bramkarskich dla dzieci i młodzieży, prowadzonych przez znanego rosyjskiego trenera Sergeya Shipovskiego.

Warsztaty odbywają się w Biskupcu, Ostródzie oraz Ostrołęce. Oprócz podnoszenia indywidualnych umiejętności uczestników, warsztaty mają na celu promowanie wśród dzieci i młodzieży postaw prozdrowotnych, czynnego wypoczynku, profilaktykę i eliminowanie poprzez sport zachowań nie akceptowalnych społecznie. Warsztaty odbywają się pod hasłem: „Stop dopalaczom - my odpalamy na boisku”. W trakcie zajęć teoretycznych odbędą się prezentacje oraz wykłady na temat szkodliwego i niebezpiecznego działania środków odurzających jakimi są dopalacze.

Pierwsza edycja warsztatów w Ostrołęce odbyła się w terminie 23-24 kwietnia i cieszyła się zainteresowaniem. Młodzi bramkarze ćwiczyli technikę podczas wielu zajęć praktycznych. Kolejna okazja do tego nadarzy się już jutro.

Zajęcia poprowadzą Daniel Okuniewski oraz Sergey Shipovskiy. Drugi z nich może być znany kibicom - to obecnie 51-letni rosyjski trener bramkarzy, były zawodnik takich klubów jak Karpaty Lwów, Szachtar Donieck, Hutnik Kraków czy Pogoń Szczecin. W szczecińskim klubie zakończył sportową karierę w 2002 roku z dorobkiem 166 meczów w polskich klubach - nie tylko w ekstraklasie, ale także w europejskich pucharach. Obecnie pracuje jako trener młodzieży, posiada własną szkółkę bramkarską. Jego doświadczenie z piłkarskiej kariery z pewnością może pomóc także ostrołęckiej młodzieży.

Druga edycja ostrołęckich warsztatów odbędzie się 14 i 15 maja (sobota-niedziela) na orliku przy Gimnazjum nr 2, ul. Korczaka. Więcej informacji oraz zapisy na warsztaty pod numerami telefonów 604 501 091 lub +44 7748 766 339, a także pod adresem mailowym danielokuniewski@gmail.com

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.