Druga porażka w I lidze. Włókniarz lepszy od Trójki Ostrołęka

Piłka ręczna 01 października 2022 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała z Włókniarzem Konstantynów Łódzki w meczu 2. kolejki I ligi. Mecz od początku toczył się pod dyktando gospodarzy.

Już w 9. minucie meczu gospodarze prowadzili 5:1, zaznaczając swoją przewagę. Powiększała się ona i po 20 minutach Włókniarz miał już 6 bramek więcej od ostrołęczan (12:6), a pierwszą połowę zakończył wygraną 16:9.

Druga odsłona była dużo bardziej wyrównana i zawodnicy prowadzeni przez trenera Waldemara Salisa częściej znajdowali drogę do bramki KKS-u. Skończyło się jednak wynikiem 30:22 dla Włókniarza. Najwięcej bramek dla Trójki - aż 7 - rzucił Kamil Ludwiczak.

Trójka zagrała w składzie: Piotr Szurnicki, Patryk Obidziński, Patryk Kośnik, Rafał Jędrzewski, Mateusz Świerżewski, Szymon Turski, Kamil Ludwiczak, Adam Głażewski, Sławomir Dmowski, Kacper Żebrowski, Maciej Minota, Paweł Wysocki, Adrian Piskoski, Daniel Gąska, Daniel Murawski, Seweryn Sypiański.

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Trójka Ostrołęka 30:22 (16:9)