Drugi mecz, pierwsza porażka. Trójka Ostrołęka nie sprostała Pabiksowi

Piłka ręczna 24 września 2023 0 Komentarzy

W drugiej kolejce I ligi gr. C ostrołęcka Trójka pojechała na wyjazdowe spotkanie z Pabiksem Pabianice. Skończyło się wysoką wygraną gospodarzy. Ekipa z Pabianic jest liderem w tabeli, Trójka zajmuje 7. miejsce.

Mecz w Pabianicach zaczął się lepiej dla gospodarzy, którzy już po 5 minutach prowadzili 4:0. Trójka nie potrafiła znaleźć recepty na dobrze dysponowanych miejscowych, a ci trafili kolejną serię, przez co w 11. minucie było już 9:3.

Po lepszym okresie gry Trójki zrobiło się 10:7 (16. minuta, bramka Celińskiego), ale później znów seriami trafiał Pabiks. Ta ostatnia seria przed przerwą było to aż pięć bramek z rzędu. Prowadzenie 21:11 po 30 minutach zwiastowało pełną pulę dla Pabiksu.

Tak też się skończyło - przewaga Pabianic w drugiej połowie jeszcze się powiększyła, ostatecznie skończyło się wynikiem 42:25 dla gospodarzy. Po udanym początku sezonu dla Trójki przyszedł zimny prysznic, ale ostrołęczanie nie poddają się: w sobotę 30 września o 17:30 zagrają u siebie z AZS UW Warszawa.

Pabiks Pabianice - Trójka Ostrołęka 42:25 (21:11)

• Bramki dla Trójki: 6 - Szymon Celiński, 5 - Adrian Kaczyński, 4- Szymon Turski, 4- Patryk Obidziński, 3- Patryk Kośnik, 3- Rafał Jędrzejewski