Drugi sparing Świtu Baranowo. Porażka z Krasnosielcem

Piłka nożna 26 lutego 2021 2 Komentarze

Piłkarze B-Klasowego Świtu Baranowo rozegrali drugi mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Na własnym stadionie przegrali oni z GUKS Kranosielc 0:3.

Zespół gości przeważał w pierwszej połowie i - jak czytamy w klubowej relacji z meczu - miał sporo okazji do strzelenia bramek. Wykorzystał tylko jedną i po golu Tomasza Urbańskiego GUKS prowadził do przerwy 1:0. W drugiej części meczu goście dołożyli dwa gole - zdobyli je Łukasz Pragacz i Dominik Daliga. Świt nie odmienił już losów meczu. Była to druga sparingowa porażka Świtu tej zimy, wcześniej podopieczni trenera Damiana Dąbrowskiego przegrali 6:7 z GUKS Krasnosielc.

Jutro Świt zagra trzeci sparing tej zimy - z Orłem Sypniewo.