Drużynowe zawody pływackie. Zaprasza Piątka Ostrołęka

Inne 02 marca 2024 0 Komentarzy

 UKS Piątka Ostrołęka zaprasza na Drużynowe Zawody Pływackie, które odbędą się w niedzielę 3 marca w Parku Wodnym MOSiR w Ostrołęce. Po raz pierwszy w Ostrołęce odbędzie się II runda Mityngu Pływackiego w którym współorganizatorem rywalizacji na pływalni jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce.

Ostrołęcka pływalnia będzie gościła cztery kluby pływackie: Orka Ostrów Mazowiecka, Barakuda Mińsk Mazowiecki, Delfin Garwolin oraz UKS Piątka Ostrołęka.

- W zawodach wystartuje ponad sześćdziesięciu pływaków z naszego klubu w tym czołówka zawodników: Zuzanna Zecer, Wiktoria Tupacz, Natalia Skórzewska, Hanna Wawrzyńska, Antonina Szczubełek, Helena Żerańska, Łucja Tomczak, Oliwia Walczak, Lena Łozińska, Alicja Bieluch, Adrianna Gutowska, Anna Kalicińska, Marysia Rycak, Izabela Piotrak, Antoni Golan, Piotr Kaczkowski, Marcel Łoziński, Aleksander Kalinowski - informuje UKS Piątka.

Mityng Pływacki (Drużynowe Zawody Pływackie) jest ciekawą imprezą, gdzie rywalizacja odbywa się w czterech rundach i każda z drużyn jest gospodarzem u siebie. Punktacja odbywa się w startach indywidualnych jak i w startach drużynowych.

Oficjalne otwarcie zawodów o godzinie 9:50, start o 10:00 - w parku wodnym Aquarium w Ostrołęce.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.