Duathlon: Damian Świerdzewski znów najlepszy! (ZDJĘCIA)

Inne 02 kwietnia 2011 Komentarzy

Dzisiaj odbyła się czwarta edycja ostrołęckich zawodów w duathlonie. Zwycięzcą został tryumfator poprzedniej edycji - Damian Świerdzewski, który poprawił swój ostatni czas. Drugie miejsce zajął Mateusz Zalewski, a trzecie Dariusz Regulski. Wyścig rozpoczął się biegiem wzdłuż obwodnicy. Na jej końcu uczestnicy przesiedli się na rowery i na nich powrócili do punktu startu, który tym razem był metą...

Dzisiaj odbyła się czwarta edycja ostrołęckich zawodów w duathlonie. Zwycięzcą został tryumfator poprzedniej edycji - Damian Świerdzewski, który poprawił swój ostatni czas. Drugie miejsce zajął Mateusz Zalewski, a trzecie Dariusz Regulski. Wyścig rozpoczął się biegiem wzdłuż obwodnicy. Na jej końcu uczestnicy przesiedli się na rowery i na nich powrócili do punktu startu, który tym razem był metą.

Oprócz statuetek dla zawodników, którzy zajęli miejsca na podium i dla najstarszego zawodnika, organizatorzy przygotowali nagrody dla każdego uczestnika. Zostały one rozlosowane na koniec imprezy. Po zakończeniu sportowcy udali się na posiłek.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.