zdjecie 1166
zdjecie 1166

Duże wzmocnienia ostrołęckiej Narwi

Piłka nożna 16 lipca 2017 10 Komentarzy

MZKS Narew 1962 Ostrołęka ma nowych piłkarzy. Ostrołęcki zespół pozyskał aż pięciu graczy Rzekunianki Rzekuń, która występuje ligę wyżej od Narwi - w A Klasie. Działacze niebiesko-czerwonych zapowiadają, że to jeszcze nie koniec wzmocnień.

Umowy z Narwią parafowali obrońca Piotr Wysocki, pomocnicy Kamil Gontarz i Paweł Lutrzykowski, a także napastnicy Adrian Piersa i Bartosz Pędzich. Szczególnie ten ostatni powinien dać się we znaki B Klasowym obrońcom, gdyż ligę wyżej prezentował doskonałą dyspozycję strzelecką.

W miniony czwartek Narwianie rozpoczęli treningi. Na pierwszych zajęciach zjawiło się 30 zawodników, a kilku innych było nieobecnych i dołączą do drużyny w najbliższych dniach. Zakładana wielkość kadry zgłoszonej do rozgrywek ligowych to około 25 zawodników.

Pierwszy ligowy mecz Narwi zaplanowano na 26 sierpnia (sobota) o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Partyzantów. Narew podejmie wtedy GKS Andrzejewo. Z kolei w drugiej kolejce - 2 września o godz. 17.00 - dojdzie do długo oczekiwanych derbów Ostrołęki pomiędzy Narwią a Koroną II.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
02:49, 17 lipca 2017

Zndn

Takie wzmocnienia a ustalili mecz o tej samej godzinie co gra 4 liga korony tylko po to aby nikt nie zagrał z ławki rezerwowych. Trener bojący Dudek. Trenerze z wami bedą grały dzieci od Robaszkiewicza i nie ma żadnej napimki tak jak wy to sobie tłumaczycie.  Spokojnie może oddamy wam mecz. Jak obiecacie grę bez chamstwa.  


...
09:58, 17 lipca 2017

do Zndn

Twój komentarz to jedna wielka napinka


...
10:11, 17 lipca 2017

komm

Do Zndn - po to drużyny są w innej lidze, żeby grali w nich inni zawodnicy. Jeśli jedynym pomysłem na drugą drużynę Korony jest puszczanie zawodników z jedynki, to nie ma to sensu w ogóle. Korona już podała cele na sezon na swoim spotkaniu, gdzie jednym z punktów był zapis: "Uniemożliwić awans Narwi". To ja mam pytanie... W jakim normalnym klubie stawia się takie cele zawodnikom? Nie można było napisać "Walczyć o awans drugiej drużyny"? Korona napina się bardzo, tak jak ty, internetowy napinaczu, ale uważaj, bo takie napinanie bardzo źle później się kończy. Ludzie robią z siebie pośmiewisko. Ty już zrobiłeś (i tak wiadomo kim jesteś), a klub jeszcze zrobi, z takim podejściem.


...
10:12, 17 lipca 2017

komm

Aha, a Narwi gratuluję transferów, bo są naprawdę mocne jak na ten poziom rozgrywkowy!


...
11:01, 17 lipca 2017

Gość

komm masz rację. W Ostrołęce tylko Narew.  


...
15:09, 17 lipca 2017

jkl

Z tymi wzmocnieniami to trochę na wyrost. Nie nazwiska grają a cały zespół. Zobaczymy na boisku, co ta wzmocniona piątka pokaże.
A jak wywalczą awans to następni będą zawodnicy np. z Troszyna?
Nie mogli wziąć miejsce, zawodników oraz dobrego trenera z Łysych? Mieliby A-klasę pewny awans i szybszy powrót do 4 ligi, bo tam powinni już być a nie w 8 lidze!


...
17:59, 17 lipca 2017

Gość

Do jkl - Lyse sie rozpadly i bie ma co gadac o takiej "drużynie" a w lidze dostawali baty od kazdego


...
18:10, 17 lipca 2017

MamRysia

czy to prawda że "człowiek talizman" jest w zarządzie korony?


...
20:37, 17 lipca 2017

Do mamrysi

To niestety prawda


...
05:26, 18 lipca 2017

Js

Kto to ten talizman i co znaczy talizman.  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.