Dwa gole Gwiazdy, jeden punkt Tęczy

Piłka nożna 26 sierpnia 2013 Komentarzy

Piłkarze Tęczy JBB Łyse w trzeciej kolejce ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej wybrali się aż do powiatu płońskiego na mecz z Gladiatorem Słoszewo. Spotkanie było bardzo wyrównane i zakończyło się remisem 2:2. Oba trafienia dla Tęczy zaliczył król strzelców ligi okręgowej w sezonie 2012/13 - Adrian Gwiazda.

Adrian Gwiazda

Pierwszą bramkę meczu zdobyli gospodarze, lecz z rzutu karnego jeszcze przed przerwą wyrównał Gwiazda, czyli etatowy wykonawca "jedenastek" w ekipie Tęczy. W drugiej odsłonie spotkania po pięknej akcji prowadzenie drużynie z Łysych dał ten sam zawodnik, dla którego był to trzeci gol w trzecim meczu tego sezonu. Niestety, zespół z powiatu ostrołęckiego nie utrzymał prowadzenia do końca i na kilka minut przed końcem meczu Gladiator wyrównał. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Tęcza JBB Łyse ma na swoim koncie pięć punktów w trzech meczach, co składa się na szóste miejsce w tabeli. Liderem jest Korona Szydłowo z kompletem zwycięstw. W klasyfikacji strzelców prowadzi Piotr Wypyszyński z Wkry Sochocin - 6 goli.

Gladiator Słoszewo - Tęcza JBB Łyse 2:2 (1:1)