zdjecie 2262

Dwa ostrołęckie zespoły w półfinale Playareny

Piłka nożna 24 lipca 2015 Komentarzy

W sobotę 25 lipca na Stadionie Miejskim w Ostródzie odbędzie się trzeci turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski Nike Playarena 2015. Wśród 32 amatorskich zespołów, które powalczą o awans do finałów, znalazło się również miejsce dla dwóch ekip z Ostrołęki.

W sobotę 25 lipca na Stadionie Miejskim w Ostródzie odbędzie się trzeci turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski Nike Playarena 2015. Wśród 32 amatorskich zespołów, które powalczą o awans do finałów, znalazło się również miejsce dla dwóch ekip z Ostrołęki.

Turniej półfinałowy w Ostródzie zapowiada się niezwykle ciekawie również dla ostrołęckich kibiców, mogących śledzić zmagania aż dwóch naszych ekip - FC WJK oraz Wataha Ostrołęka. Pierwotnie w turnieju miała wziąć udział tylko pierwsza z tych drużyn, lecz gracze Watahy otrzymali zaproszenie do turnieju i również powalczą o awans do finałów. Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż przepustkę na turniej finałowy otrzymają tylko cztery zespoły - należy więc awansować do półfinału ostródzkich zmagań.

Aby w ogóle dostać się na turniej półfinałowy, należało zająć jak najwyższe miejsce w lidze lokalnej. W Ostrołęce istnieją obecnie dwie ligi, mistrzem pierwszej z nich został zespół FC WJK Ostrołęka pod wodzą kapitana Pawła Kruka, notując komplet 24 zwycięstw. Za ich plecami uplasowali się zawodnicy Watahy, którym przewodzi kapitan Dominik Mróz.

Ostrołęczanie poznali swoich rywali w fazie grupowej turnieju półfinałowego. FC WJK trafili do grupy A i zmierzą się z Black Bulls Gdańsk, SuperStarTeam Białystok oraz OKS Kolejorz Ełk. Z kolei Wataha znalazła się w grupie G z BKP Warszawa, Geriatic Team Olsztyn oraz Pro-Met Koźmin Wielkopolski. Poniżej przedstawiamy terminarz gier ostrołęckich zespołów. Obu ekipom życzymy jak najlepszych wyników i przede wszystkim awansu do turnieju finałowego!

Grupa A -

godz. 10:25 — FC WJK Ostrołęka - Black Bulls Gdańsk
godz. 10:25 — SuperstarTeam Białystok - OKS Kolejorz Ełk
godz. 12:05 — FC WJK Ostrołęka - OKS Kolejorz Ełk
godz. 12:05 — SuperstarTeam Białystok - Black Bulls Gdańsk
godz. 13:45 — FC WJK Ostrołęka - SuperstarTeam Białystok
godz. 13:45 — OKS Kolejorz Ełk - Black Bulls Gdańsk

Grupa G -

godz. 11:40 — BKP Warszawa - Geriatic Team Olsztyn
godz. 11:40 — Pro-Met Koźmin Wielkopolski - Wataha F.C. Ostrołęka
godz. 13:20 — BKP Warszawa - Wataha F.C. Ostrołęka
godz. 13:20 — Pro-Met Koźmin Wielkopolski - Geriatic Team Olsztyn
godz. 15:00 — BKP Warszawa - Pro-Met Koźmin Wielkopolski
godz. 15:00 — Wataha F.C. Ostrołęka - Geriatic Team Olsztyn

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.