Dyrektor z Troszyna trzeci na Mistrzostwach Polski

Inne 13 marca 2023 1 Komentarz

Doskonały rezultat na Mistrzostwach Polski Nauczycieli w Badmintonie wywalczył Mariusz Bacławski. Dyrektor Zespołu Szkół Powiatowych w Troszynie zajął trzecie miejsce.

11 marca 2023 r., w Hali Sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie rozegrano Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty, Trenerów i Instruktorów w Badmintonie. Rozgrywki objęte były honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki, Ministra Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Starosty Staszowski, Burmistrza Miasta i Gminy Staszów.

zdjecie

- Nasz brązowy medalista Mistrzostw Polski odebrał zasłużone gratulacje od gościa specjalnego wiceministra edukacji i nauki Dariusza Piontkowskiego. W tegorocznych mistrzostwach wzięło udział ponad stu zawodników z całej Polski - informuje troszyńska szkoła.

Mariusz Bacławski trzecie miejsce zajął w kategorii 40+ singlu, w której było 17 zawodników z różnych stron Polski.