Działo się w derbach! Zwroty akcji i remis Aldo Bartnika z GKS Łyse

Piłka nożna 24 września 2023 1 Komentarz

To był mecz pełen zwrotów akcji. Derby powiatu ostrołęckiego w 6. kolejce A Klasy były dokładnie takie, jakie chcieliby oglądać kibice. Emocji co nie miara, ale ostatecznie Aldo Bartnik Myszyniec podzielił się punktami z GKS Łyse.

Do przerwy w derbach powiatu ostrołęckiego, jakie rozegrano w Myszyńcu, strzelali tylko goście. W 29. minucie Adrian Gwiazda wyprowadził drużynę z Łysych na prowadzenie. Trzy minuty później było już 2:0 po golu Szymona Krawczyka.

W drugiej połowie wszystko się odmieniło! Czerwona kartka Szymańskiego, a później trzy ciosy ze strony Aldo Bartnika: 72. minuta Mateusz Krajza, 77. minuta Bartosz Zawitowski i 81. minuta Marcin Kamiński. To gospodarze prowadzili 3:2 i byli bliżej wygranej. Ostatecznie jednak skończyło się... podziałem punktów. Tuż przed końcem meczu Marek Kaliszewski zdobył gola, który uratował gości z Łysych przed porażką.

Aldo Bartnik Myszyniec - GKS Łyse 3:3 (0:2)

• 29' - 0:1 Gwiazda
  • 32' - 0:2 Krawczyk
  • 72' - 1:2 Krajza
  • 77' - 2:2 Zawitowski
  • 81' - 3:2 Kamiński
  • 89' - 3:3 Kaliszewski