zdjecie 8196
zdjecie 8196

Dzień Sportu w Łomży z Future is Now i Tomaszem Frankowskim (zdjęcia)

Piłka nożna 14 czerwca 2018 0 Komentarzy

Rzekuńskie stowarzyszenie Future is Now zorganizowało w Łomży imprezę pt. "Pokonaj Mistrza" z udziałem legendarnego napastnika reprezentacji Polski Tomasza Frankowskiego. Wkrótce podobna impreza odbędzie się w Ostrołęce.

Rzekuńskie stowarzyszenie Future is Now zorganizowało w Łomży imprezę pt. "Pokonaj Mistrza" z udziałem legendarnego napastnika reprezentacji Polski Tomasza Frankowskiego. Wkrótce podobna impreza odbędzie się w Ostrołęce.

Ogromnym zainteresowaniem wśród młodych adeptów futbolu i tych nieco starszych cieszyły się zawody "Pokonaj Mistrza" organizowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz rzekuńskie stowarzyszenie Future Is Now. Liczył się w nich przede wszystkim refleks, celność strzału i umiejętności techniczne. A pokonać trzeba było nie byle kogo, bo byłego reprezentanta Polski Tomasza Frankowskiego oraz znanego z programu "Turbokozak" Grzegorza "Gabora" Jędrzejewskiego. W kategorii "senior" najlepszy okazał się Daniel Dąbrowski, "junior" Jerzy Żabiński, zaś "kids" Paweł Szpada. Obydwaj znakomici goście bardzo pochlebnie wyrazili się o całej inicjatywie Dnia Sportu.

- Takie wydarzenia warto organizować i zaszczepiać sport od jak najmłodszych lat. Widać, że w ten sposób można miło spędzić czas i fajnie się pobawić. Ta pasja i chęć uganiania się za piłką musi być u samych dzieci. Ale tym pierwowzorem jest trener i to on musi chcieć nauczać młodych chłopaków, tego jak biegać, ustawiać się na boisku, ale też i tego jak żyć poza nim – mówił popularny "Franek", który ostatni raz na płycie stadionu przy ul. Zjazd gościł blisko 30 lat temu, jako junior białostockiej Jagiellonii. - Cieszy, że dzieci i młodzież garną się do uprawiania sportu, a szczególnie piłki nożnej – powiedział z kolei Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski. Zapytany, czym jest dla niego futbol odparł bez chwili namysłu. - Ktoś powiedział, że jeżeli pracujesz i zarabiasz zgodnie ze swoją pasją, to jesteś cały czas na urlopie – skwitował z uśmiechem "Gabor".

źródło: lomza.pl. Zobacz więcej zdjęć.

Dla ostrołęczan mamy dobrą wiadomość: już 1 września impreza "Pokonaj Mistrza" z Tomaszem Frankowskim zawita do Ostrołęki.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.