Dziesięć medali OKKK na Pucharze Polski

Sporty walki 14 grudnia 2017 0 Komentarzy

9 grudnia we Wrocławiu odbył się Puchar Polski w Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział ok. 480 zawodników z 96 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate, w tym oczywiście liczna grupa Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin.

OKKK reprezentowało 17 zawodników. Łącznie zdobyli oni 10 medali w poszczególnych kategoriach. Dodatkowo, ostrołęcki klub zajął 4. miejsce drużynowo w kat. seniorów. Na szczególną uwagę zasługuje  wszechstronnie utalentowana senpai Dominika Pyskło, która stanęła na najwyższym stopniu podium dwa razy, wygrywając swoje kategorie w kumite oraz kata. Opiekunem grupy był sensei Wiesław Orzoł IV dan, a sędziami zawodów sensei Krzysztof Ślaski III dan i sensei Radosław Sikora I dan. Poniżej lista medalistów.