Dziewczyny z Nike Ostrołęka "na piątkę" w turniejach młodziczek

Siatkówka 12 listopada 2023 2 Komentarze

Młodziczki Nike Ostrołęka mają szczęście do piątego miejsca! W ostatnich turniejach podopieczne Dariusza Werpachowskiego i Aleksandry Teodorskiej zajmowały właśnie tę lokatę.

fot. OTPS Nike Ostrołęka

Majola Cup: Dziewczyny z Ostrołęki "na piątkę"

Młodziczki OTPS Nike Ostrołęka podczas turnieju Majola Cup 2023 w Tłuszczu zajęły piąte miejsce. Podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego w fazie grupowej zaliczyły zwycięstwo, porażkę i... remis (grano dwa sety bez względu na wynik), a w meczach o miejsca 5-8 pewnie wygrały z Jedynką Marki i Ateną Warszawa po 2:0.

Skład Nike: Michalina Zalewska ,Paulina Kościelska, Nikola Bednarczyk ,Ola Gałka, Ola Obrębska, Wiktoria Łaniewska, Pola Romanowska, Zuzia Podbielska, Patrycja Zielonka, Karolina Jędrzejczyk, Marysia Kossakowska, Amelia Gnatowska, Aleksandra Zubrzycka.

Najlepszą zawodniczką w zespole Nike została Paulina Kościelska.

O Złoty Kasztan: piąte miejsce Nike Ostrołęka

Z kolei pierwszy zespół młodziczek wziął udział w turnieju w Pomiechówku, a dziewczyny grały "o Złoty Kasztan". W fazie grupowej zawodniczki prowadzone przez trener Aleksandrę Teodorską wygrały 2:0 z Legionowem i przegrały 1:2 z LOS Nowy Dwór Maz. W meczach o miejsca 4-6 przegrały 0:2 z Nadarzynem i pokonały 2:1 Iskrę Warszawa. Koniec końców, dziewczęta z Nike zajęły piątą lokatę.

Skład Nike: Amelia Bednarczyk - kpt., Zuzanna Siudek, Julia Golan, Marta Listwon, Marika Zalewska, Natasza Staśkiewicz, Martyna Pajka, Amelia Kubeł, Maja Stolarczyk.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
19:43, 13 listopada 2023

Pierwsza Natalia

Z racji nawału obowiązków coraz rzadziej zaglądam na portal, a nie ma możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji. Pod artykułami o Nike piszą już 3 osoby podpisujące się Natalia. W poprzednim artykule o powołaniach na kadrę mieliście do czynienia z rodzicem dziecka z rocznika 2010, które nie zostało powołane na kadrę. Gdy rodzic zorientował się, że może zostać zidentyfikowany zaczął coś bredzić o nieintersującym go roczniku 2010 żeby zmylić trop. Pisał to ktoś, kto o kadrach TNO i OOM nie ma pojęcia. Wiele pisanych ostatnio komentarzy nie jest popełnianych przez moją skromną osobę.

ocena: -         zgłoś
...
21:54, 13 listopada 2023

Powodzenia na Juracza!

Wysoka krótka do 1-ki i pajp z 6 strefy do 18-tki, powoli trzeba rozszerzać repertuar.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.