zdjecie 2298
zdjecie 2298

Dziewięć bramek w meczu Troszyna z Koroną II (zdjęcia)

Piłka nożna 29 stycznia 2018 3 Komentarze

KS CK Troszyn pokonał Koronę II Ostrołęka 9:0 w spotkaniu sparingowym w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek piłkarskich.

KS CK Troszyn pokonał Koronę II Ostrołęka 9:0 w spotkaniu sparingowym w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek piłkarskich.

Hat-tricka dla zespołu z Troszyna strzelił Przemysław Śnietka, po dwa gole dołożyli Piotr i Karol Kamioniowscy, a po jednym razie na listę strzelców wpisali się Łukasz Bałazy i Daniel Wargulewski. W zespole Korony II Ostrołęka zdecydowaną większość stanowili gracze z roczników 2002-2003, dla których był to pierwszy tak poważny sprawdzian z seniorami. Stąd też tak wysoki wynik, będący dla młodych graczy prawdziwą lekcją futbolu i jednocześnie cennym doświadczeniem.

Korona II Ostrołęka to obecny lider B Klasy ostrołęckiej. Z kolei KS CK Troszyn zajmuje 7. miejsce w lidze okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
14:40, 29 stycznia 2018

Kibic pilki

Młodzież  młodzieżą   ale 9-0 to trochę  dużo  


...
15:47, 29 stycznia 2018

Gość

No nie sama młodzież bo na zdjęciu widać Dzwonkowskiego a grali jeszcze goście z normalnej Korony II jak Jaroszyński ,Kurowicki, Buchalewski, Chmielewski, Przytuła


...
10:28, 30 stycznia 2018

Iwo

Oprócz Dzwonka i Buchala reszta to juniorzy a więc młodzież.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.