E-sport w Łysych i Turniej Narodów FIFA 2018 [ZDJĘCIA]

Inne 06 września 2018 3 Komentarze

Tegoroczne wakacje w gminie Łyse zwieńczył IV Turniej FIFA – Liga Narodów. Zmagania zorganizowało Stowarzyszenie „Uśmiech Dzieci” oraz GOKSiR w Łysych. Turniej był przeznaczony dla uczniów z gminy Łyse w wieku szkolnym.

fot. Urząd Gminy w ŁysychE-sport jest bardzo popularną dyscypliną w której duże sukcesy osiągają zawodnicy z Polski. W wielu turniejach e-sportowych na świecie jedną z najpopularniejszych gier jest seria FIFA. 1 września w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Łysych zorganizowano IV turniej FIFa – Liga Narodów. Turniej był rozgrywany na konsoli PlayStation 4 oraz grze FIFA 18. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

I miejsce zajął Marcel Ogniewski, który wszystkie mecze rozegrał reprezentacją Francji. II miejsce zajął Kubeł Piotr (reprezentacja Belgii), natomiast ostatnie miejsce na podium zajął Parzych Karol również w barwach reprezentacji Francji.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
06:52, 07 września 2018

Przykre

Czy dorośli ludzie w gminie nie myślą. Wyciągajmy dzieci od komputerów na boiska hale bieżnie rowery kino. A tu nagrody za siedzeniem przed komputerem.
OGROMNY MINUS DLA ORGANIZATORA.  

ocena: -         zgłoś
...
11:26, 07 września 2018

Hf

A brzuchy jak u dziadków!!!  

ocena: -         zgłoś
...
00:23, 08 września 2018

Za to

Za takie pomysły to karać karać. Jeszcze bym zrozumiał jak mróz 25 stopni by siarczył! Ale latem to karate czy pilka Halbwachsa korona ostroleka tam to robią robotę.  

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.