zdjecie 927
zdjecie 927

Ekstremalny bieg z przeszkodami na Dni Ostrołęki? Oto propozycja radnego

Inne 11 grudnia 2019 16 Komentarzy

Radny Mariusz Łuba z klubu radnych Ostrołęka dla Wszystkich zaproponował prezydentowi Łukaszowi Kulikowi organizację ekstremalnego biegu z przeszkodami, który mógłby wpisać się w program Dni Ostrołęki. Czy jest szansa na Runmaggedon lub podobne wydarzenie w naszym mieście?

Radny Mariusz Łuba z klubu radnych Ostrołęka dla Wszystkich zaproponował prezydentowi Łukaszowi Kulikowi organizację ekstremalnego biegu z przeszkodami, który mógłby wpisać się w program Dni Ostrołęki. Czy jest szansa na Runmaggedon lub podobne wydarzenie w naszym mieście?

- Zwracam się do Pana z propozycją zorganizowania przez Miasto Ostrołęka w 2020 roku cyklicznej imprezy sportowej, która nosi znamiona ekstremalnej przygody dla osób ceniących wytrwałość, determinację, odwagę oraz sportowy zapał do wysiłku - napisał radny Mariusz Łuba.

Podobne biegi odbywają już się w całej Polsce. Wiele osób z Ostrołęki brało już udział m.in. w Runmaggedonie.

- Pisząc o powyższej imprezie, wzoruję się na runmageddonie, który cieszy się ogromną popularnością. W wielu miastach, niezależnie od warunków czy pogody, w przedsięwzięciu uczestniczy ogromna liczba uczestników. Również ostrołęczanie biorą udział w tego typu wydarzeniach. Sądzę, że organizacja takiej imprezy będzie dużą promocją dla miasta, gdyż przyciągnie do Ostrołęki śmiałków z całej Polski. Proponuję, aby jednocześnie odbyła się podobna impreza dla dzieci i młodzieży, dla których będzie to doskonała propozycja na oderwanie się od monitorów, sprawdzenia swoich możliwości, budowania w nich wartości rywalizacji, wytrwałości, determinacji itd. Dobrze byłoby wpisać wydarzenie w harmonogram Dni Ostrołęki - dodał radny Łuba.

Pojawiły się również wstępne szczegóły organizacji takiego wydarzenia.

- Miasto Ostrołęka ma ogromny potencjał, ponieważ przez miasto przepływa rzeka. Warto zacząć wykorzystywać możliwości, jakie oferuje nam natura i zorganizować ostrołęcki ekstremalny bieg z przeszkodami na błoniach nad Narwią. W ramach tego przedsięwzięcia proponuję pozyskać do współpracy podmiot partnerski (liczba dowolna), który będzie wspierał finansowo i rzeczowo event. Jako sportowiec i działacz społeczny oferuję swoje pełne wsparcie w tym projekcie - podkreślił samorządowiec.

Prezydent Łukasz Kulik ma 14 dni na odpowiedź.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
14:38, 11 grudnia 2019

Gość

Taaaaa, a pierwszy poturla się  ogrodnik, a rejestrował będzie  kamerka w sweterku  


...
14:50, 11 grudnia 2019

Łukasz

Zwłaszcza, że firma Melvit (mieszcząca się w Krukach) jest partnerem Runmageddona.  


...
15:22, 11 grudnia 2019

Gość

Tak miasto wyda kasę a Melvit będzie się lansował. Szukają frajerów  


...
15:25, 11 grudnia 2019

Gość

A ilu Ostrołęczan konkretnie bierze udział 10?  


...
15:40, 11 grudnia 2019

Obywatel

Bardzo fajny pomysł.... moze radni zrealizują pierw swoje pomysły z kampanii wyborczej....?


...
15:44, 11 grudnia 2019

Do Gosc

10 to twój iloraz inteligencji.
Jak najbardziej popieram. Chętnych byłoby na pewno dużo.  


...
15:45, 11 grudnia 2019

anty gall

ŁUBA TY JAK  CO PIERDOL... TO  KLĘKAJCIE NARODY


...
16:00, 11 grudnia 2019

Leniuch

Kochanienki. Jak chcesz miec runmagedon to o 7 rano lub o 16 pobiegaj sobie wzdloz ulicy Stacha Konwy. Od Maka do granicy miasta. Powodzenia!


...
17:33, 11 grudnia 2019

biegaczka

Bardzo dobry był już pomysł Pana Marka z Mzostiitu na bieg po plaży w tym roku - w sierpniu.
Można ten bieg wyłącznie ulepszyć o dodatkowe przeszkody, zmodyfikować nazwę np. na Ostrołęcka Rozpierducha lub Plażowa Masakra w Ostrołęce, Ostrołęcki Masakrator,  OSTRORun lub nadać nazwę z konkursu...

Sam Runmagedon będzie chciał mnóstwo kasy za przybycie do naszego miasta.
Nie lepiej coś udoskonalić i mieć swoją imprezę?
Tylko, że ten bieg plażowy odbył się w sierpniu a nie w Dni Ostrołęki - maj :(
Pomysł radnego to nic nowego - wymaga tylko dyskusji i dogadania szczegółów.


...
17:35, 11 grudnia 2019

ona

Jaki będzie koszt przedsięwzięcia   i ile będzie musiało dołożyć  do imprezy miasto. . czy warto  inwestować w niszową imprezę ....?. panowie radni zajmijcię się  konstruktywnymi  wnioskami jak poprawić  komunikację  w mieście czy  komunikację z innymi miastami  , próbujcie lobbować  by połączyć Ostrołękę  z siecią dróg szybkiego ruchu  a nie piszcie mało  istotne interpelacje . Jeśli  firma Melvit jest partnerem imprezy to niech  zasponsoruje  runmagedon w Ostrołęce a  wtedy miasto wyda  najpewniej zezwolenie  na  taką imprezę


...
20:00, 11 grudnia 2019

Jednorozec

Jezeli chodzi o biegi to najllepszym organizatorem jest Arkadia. Cross Szalonego Kurpsia i Cross na ostrej lace...the best jesli o Ostroleke chodzi! Pozdrowienia dla Darka!


...
09:35, 12 grudnia 2019

spr

Lepiej zorganizować masowe hardcorowe mordobicie na pińcet osób (MassHardcoreMMA). To przyciągnie uwagę mediów z całego kraju.


...
10:03, 12 grudnia 2019

albo

Albo publiczne biczowanie polityków, nie wydrukują tyle biletów co ludzi przybędzie haha


...
17:49, 12 grudnia 2019

mama@

Niech pan radny weźmie się za pomoc ludziom ,rozwiązywania ich problemów [ MKRPA ] . Przecież zajmuje tam odpowiednią funkcje . A organizację imprez niech zostawi innym.  


...
21:56, 12 grudnia 2019

Edek

Ile wynosi koszt imprezy, ile wynosi wpisowe uczestnika. Proszę o informację.


...
08:01, 13 grudnia 2019

olek

Do roboty na rzecz miasta i mieszkańców radny-bezradny. I nie mów że robisz to dla mieszkańców.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.