Emocjonująca bokserska sobota z Victorią Ostrołęka [ZDJĘCIA]

Sporty walki 28 listopada 2015 Komentarzy

Listopadowa Sobota Bokserska to zawody, które w sobotę 28 listopada zorganizował klub UMKS Victoria Ostrołęka. Na ringu w siłowni CroosFight Gym zaprezentowali się zawodnicy kilkunastu klubów, prezentując kibicom naprawdę emocjonujące walki.

Szymon Majewski (fot. eOstroleka.pl)Poprzednie tego typu imprezy organizowane były przez Victorię w hali sportowej przy ul. Partyzantów. Nowy zarząd klubu zdecydował jednak o rozegraniu zawodów w zaprzyjaźnionej siłowni CrossFight Gym przy ul. Hubalczyków. Mimo tego, frekwencja dopisała, kibice stawili się by dopingować swoich ulubieńców. Wśród nich byli m.in. wiceprezydent miasta Ostrołęki Paweł Stańczyk oraz dyrektor delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Ostrołęce Mariusz Popielarz.

Bokserzy zaprezentowali swoje umiejętności w walkach towarzyskich. Niesamowitego pecha miał pięściarz ostrołęckiej Victorii Szymon Majewski, który doznał kontuzji w trakcie drugiej rundy swojej walki i właśnie przez ten uraz musiał uznać wyższość rywala. Jak spisali się pozostali pięściarze z Ostrołęki? O tym w najbliższych dniach w naszym dziale SPORT.

Zapraszamy do galerii zdjęć z zawodów.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.