zdjecie 3243

Energa coraz bliżej skompletowania składu

Siatkówka 28 czerwca 2017 4 Komentarze

Zarząd ASPS Net Ostrołęka kończy kompletowanie kadry zespołu drugoligowego na sezon 2017/18. Poznaliśmy nazwisko kolejnego gracza, jaki zdecydował się na kontynuowanie gry w biało-czerwonych barwach.

W drużynie Energi pozostanie 27-letni środkowy Tomasz Obuchowicz. W minionym sezonie był on wyróżniającą się postacią w zespole prowadzonym przez trenera Mateusza Mielnika. Wcześniej środkowy występował m.in. w Warszawie, Poznaniu, Siedlcach czy Krakowie.

To już jedenasty siatkarz w kadrze Energi na sezon 2017/18. Jego konkurentami na pozycji środkowego będą pozostający w drużynie Arkadiusz Piasta oraz pozyskany z AZS UWM Olsztyn Jakub Macyra. Oprócz wymienionych, zespół tworzyć będą także rozgrywający Paweł Zdrojewski i Michał Tomczak, przyjmujący Dominik Zalewski, Kamil Graczyk i Kamil Guzewicz, atakujący Patryk Szwaradzki i Tobiasz Wojtkowski, a także libero Grzegorz Kowalczyk.

Do zamknięcia kadry pozostało jeszcze zakontraktowanie przyjmującego. Jego nazwisko ogłosimy już jutro w naszym serwisie sportowym. Przygotowania do sezonu 2017/18 mają ruszyć prawdopodobnie na początku sierpnia.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
12:49, 28 czerwca 2017

Gość

Tomasz bardzo dobry zawodnik.  


...
13:20, 28 czerwca 2017

iwo

Dobry ale nie bardzo...........


...
15:39, 28 czerwca 2017

volley fun

Zgadzam się z Gościem - bardzo dobry zawodnik i z dużym czuciem bloku co na tej pozycji jest kluczowe.


...
16:36, 28 czerwca 2017

Gość

Tak jest Tomek to bardzo dobry zawodnik, zapewne najlepiej blokujący całej 2 ligi.
A co z Łukaszem Stojke ? zostaje czy stawia na naukę w tym roku ?  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.