Energa Net Ostrołęka w obiektywie (zdjęcia)

Siatkówka 13 grudnia 2017 3 Komentarze

Siatkarze Energi Net Ostrołęka otrzymali nowy sprzęt w postaci strojów meczowych i dresów, a następnie zaprezentowali się w nich podczas sesji zdjęciowej dla mediów.Najważniejsza informacja, którą zawarliśmy we wstępie do artykułu brzmi: Energa Net Ostrołęka. Taka nazwa drużyny znów będzie obowiązywać, gdyż rozmowy z dotychczasowym sponsorem głównym drużyny - Grupą Energa - są już na pozytywnym etapie finalizacji. To dobra wiadomość dla całego klubu, gdyż wsparcie jednej z największych krajowych grup energetycznych przyczyni się z pewnością do odpowiedniej jakości poszczególnych elementów klubu.

Grupa Energa pojawi się nie tylko w nazwie, ale też na strojach meczowych i dresach. O tym jak wyglądają stroje meczowe mogliśmy przekonać się podczas ostatniego meczu, wczoraj drużyna zaprezentowała się na zdjęciach w dresach, również od firmy Wijmar z Nowej Wsi Wielkiej k. Bydgoszczy.

W najbliższą sobotę siatkarze Energi Net Ostrołęka rozegrają kolejne ligowe spotkanie: o godzinie 18.00 w hali im. A. Gołasia zmierzą się z MOS Wola Warszawa. Wstęp wolny - serdecznie zapraszamy na ostatni mecz naszych siatkarzy w tym roku.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze

...
12:07, 13 grudnia 2017

KIBIC

SUPER, a teraz czekamy na NIKE  w obiektywie :)

ocena: -         zgłoś
...
12:27, 13 grudnia 2017

kibic2

Chętnie zobaczę dziewczyny z Nike  w obiektywie ;)

ocena: -         zgłoś
...
13:46, 13 grudnia 2017

iwo

Ważne żeby Grali   tak jak wyglądają ;-)

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.