eOstrołęka patronem medialnym MZKS Narew 1962 Ostrołęka

Piłka nożna 22 sierpnia 2017 5 Komentarzy

Portal eOstrołęka został oficjalnym patronem medialnym MZKS Narew 1962 Ostrołęka. To efekt porozumienia, do jakiego doszło w ostatnich dniach. To pierwszy, ale z pewnością nie ostatni klub, jaki zdecydował się podjąć współpracę z naszym serwisem.

Patronat medialny eOstrołęki to nowy projekt stworzony przez naszą redakcję. Do współpracy zapraszamy kluby, które chcą popularyzować swoją działalność na rzecz sportu dorosłych, młodzieży i dzieci. Korzyści ze współpracy są obopólne - nasz serwis sportowy będzie stale zasilany przez sprawdzone informacje prosto z klubowego źródła, na co z pewnością narzekać nie będą nasi czytelnicy, a z kolei kluby będą miały możliwość promowania nie tylko swojej działalności, ale także klubowych stron internetowych, kanałów social media.

Co ważne, patronat medialny naszego serwisu nie wiąże się praktycznie z żadnymi opłatami, wyjątkiem jest jakakolwiek promocja sponsorów klubu bądź imprezy sportowej - tak jak to miało miejsce do tej pory, promowanie sponsorów jest płatne i to w każdym przypadku. Sponsorzy klubu objętego patronatem medialnym nie zostają jednak z niczym, gdyż mają możliwość skorzystania z rabatów na promocję, do indywidualnego uzgodnienia z działem reklamy.

Warunki patronatu medialnego eOstrołęki dostępne są tutaj.

Naszym pierwszym partnerem został klub MZKS Narew 1962 Ostrołęka. Spotkanie założycielskie klubu odbyło się we wrześniu 2016 roku, nawiązuje on do sportowych tradycji istniejących w Ostrołęce od 1962 roku: MZKS-u Ostrołęka i Narwi Ostrołęka. Klub posiada sekcję piłkarską, w skład której wchodzą seniorzy (B Klasa) oraz juniorzy z roczników 2001 i 2002. W styczniu 2017 roku zawiązana została także sekcja pływacka. Pierwsze efekty współpracy już wkrótce w naszym serwisie.

Serwis www.sport.eostroleka.pl jest jednym z najczęściej odwiedzanych serwisów sportowych w regionie. Przykładowo, w maju br. artykuły eOstrołęki zostały odsłonione ponad 155 tysięcy razy, co daje 5 tysięcy odsłon dziennie, średnio 1,7 tys. odsłon na jeden news. Sportowa odsłona eOstrołęki wciąż się rozwija, wkrótce pojawią się na niej nowe funkcjonalności. Jako jedyna strona w regionie ma możliwość przeprowadzania tekstowych transmisji na żywo w przystosowanym do tego panelu.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
12:17, 22 sierpnia 2017

Ligowy

Dobrze zawsze jest co poczytac

ocena: -         zgłoś
...
12:23, 22 sierpnia 2017

Gość

Przy okazji chciałbym pogratulować redaktorowi Kowalczykowi bo rzeczywiście tutaj są najlepsze teksty sportowe i nie jest pomijana Narew. Dzięki za to!

ocena: -         zgłoś
...
12:25, 22 sierpnia 2017

Gość

chłopak pisze obiektywnie o kazdej dyscyplinie  

ocena: -         zgłoś
...
23:15, 22 sierpnia 2017

kibic Narwi

brawo panowie

ocena: -         zgłoś
...
23:33, 22 sierpnia 2017

radzio

kiedys sport najlepiej opisywali na nowaostroleka.pl , zanim eostroleka wziela sie na dobre za sport i przebiła bez obiektywne relacje sponsorowane u konkurencji .pozdrawiam

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.