eOstrołęka patronem medialnym OTPS Nike Ostrołęka!

Siatkówka 17 stycznia 2018 0 Komentarzy

Miło nam poinformować, że serwis eOstroleka.pl został patronem medialnym Ostrołęckiego Towarzystwa Piłki Siatkowej NIKE. Cieszymy się, że możemy medialnie wspierać najlepszy w regionie klub piłki siatkowej kobiet.OTPS Nike Ostrołęka obchodził w 2017 roku swoje 10-lecie istnienia. Przez ten czas zdołano wyszkolić wiele znakomitych siatkarek, wymieńmy tu chociażby młodzieżowe reprezentantki Polski Paulinę Bałdygę, Julię Serowiecką oraz Gabrielę i Alicję Lendzioszek. Mnóstwo dziewcząt powoływanych było do kadr Mazowsza, a wychowanki OTPS Nike stanowią trzon nawet zespołu seniorek występującego w III lidze. Ta drużyna od kilku sezonów puka do bram II ligi, w ostatnim turnieju finałowym III ligi niewiele brakowało do uzyskania awansu, a w tym sezonie ostrołęczanki znów są nie do zatrzymania w rundzie zasadniczej III ligi.

Jedenaście lat historii zobowiązuje do wyznaczania kolejnych celów. Podczas konferencji z okazji 10-lecia klubu poinformowano, że do 2021 roku klub chciałby zagrać dwie ligi wyżej. Sportowy awans jest możliwy, ale tylko w przypadku wsparcia sponsorów i dobroczyńców. Nike to klub, któremu warto zaufać, o czym przekonujemy się po kolejnych sukcesach młodzieży. Współpraca OTPS Nike i eOstrołęki przypieczętowana została 17 stycznia br. w siedzibie redakcji.

Jest to już czwarty klub, jakim objęliśmy naszym patronatem medialnym. Współpracujemy również z Ostrołęcką Akademią Piłki Nożnej, MZKS Narew 1962 Ostrołęka i Sekcją Pływania Narwi Ostrołęka. Więcej o naszym projekcie patronatów medialnych znajdziesz tutaj.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę