Ewa Bartosik WICEMISTRZYNIĄ ŚWIATA! Co za występ!

Lekkoatletyka 28 marca 2019 0 Komentarzy

Ewa Bartosik nie zwalnia tempa. Znakomita weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki zdobyła drugi medal na halowych Mistrzostwach Świata weteranów, jakie odbywają się w Toruniu. Tym razem było to srebro w trójskoku!

Wczoraj informowaliśmy, że Bartosik zdobyła brązowy medal w biegu na 60 metrów. Pobiegła znakomicie, uzyskując czas 9,49 s.

Dziś Ewa Bartosik startowała w konkurencji trójskoku w kategorii wiekowej W65. W ostatniej próbie poszybowała na odległość 8.30 m i to dało jej awans na drugą pozycję. Przed ostatnią serią skoków była trzecia. Dzięki znakomitej ostatniej próbie, zdobyła srebrny medal.

Złoto przypadło Niemce Christinie Friedrich, a brąz - Norweżce Marit Huflatten. Startowało dziewięć zawodniczek.