FCB Escola Varsovia wygrała turniej R-GOL Cup 2014 [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 11 marca 2014 Komentarzy

W ubiegły weekend w Ostrołęce odbył się piłkarski turniej R-GOL Cup 2014. W zawodach rywalizowało osiem ekip, złożonych z młodych piłkarzy. Zwyciężyła polska szkółka FC Barcelony - FCB Escola Varsovia.

Turniej obfitował w wiele świetnych spotkań. Wzięły w nim udział dwie ostrołęckie drużyny, którym w udziale przypadły ostatnie lokaty w zawodach, co potwierdza wysoki poziom zmagań. Zwyciężyła FCB Escola Varsovia, która w finale pokonała Polonię Warszawa 1:0. Miejsce na najniższym stopniu podium wywalczyła Broń Radom, pokonując jednym golem drużynę Naki Olsztyn.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Bujak z Broni Radom, najskuteczniejszym graczem był Patryk Gałązka z Polonii Warszawa a najlepszym bramkarzem wybrano Huberta Kaczmarczyka z FCB Escola Varsovia.