Fight Academy Ostrołęka. Sumiennie pracują, w zawodach startują (zdjęcia)

Sporty walki 22 września 2020 0 Komentarzy

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w miniony weekend startowali w dwóch imprezach sportowych - w Sochaczewie i Warszawie.

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka w miniony weekend startowali w dwóch imprezach sportowych - w Sochaczewie i Warszawie.

W sobotę Wiktor Dmochowski i Krystian Gnatkowski walczyli na Mistrzostwach Polski MMA w Sochaczewie. Wiktor odpadł z drabinki po pierwszej walce, którą stoczył z późniejszym zwycięzcą kategorii. Krystian natomiast wygrał pierwszą walkę przez duszenie, drugą przegrał przez decyzję i także nie zakwalifikował się do strefy medalowej.

Poziom zawodów był bardzo wysoki, widać ,że MMA w naszym kraju rośnie mocno w siłę, udział wzięło ok 500 zawodników. Z roku na rok widać coraz większy progres i profesjonalizm tej dyscypliny

- relacjonuje trener Arkadiusz Ludwiczak.

W niedzielę walczyli Ewelina Peczyńska i Szymon Orzoł - wygrali swoje walki ligowe w K1 na Warszawskiej Grandzie, podczas Targów Five. Szymon w kategorii junior -67kg wygrał bardzo zaciętą walkę na punkty. Ewelina walczyła w kategorii -52 kg, jednak rywalka przestrzeliła wagę i wniosła 3 kg za dużo - mimo to wyzwanie zostało podjęte. Peczyńska pokonała swoją rywalkę, która przyjechała aż z Jasła, przez techniczny nokaut w 3. rundzie.

Jestem zadowolony ze startów swoich zawodników, którzy mocno pracują na treningach, nie wyniki są najważniejsze chociaż wiadomo wygrane cieszą bardziej, ale na tym etapie liczą się starty i doświadczenie. Mamy w klubie dużo utalentowanych osób, tylko z tą systematyką u nich gorzej. W zawodach biorą udział tylko osoby sumiennie pracujące na treningach jak np. te wymienione wyżej. Mam nadzieję, że sukcesy kolegów z klubu napędzą resztę zawodników do cięższej pracy, bo talentów u nas nie brakuje

- podkreśla trener Ludwiczak.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.