Fight Academy: Udany start w Warszawie. I nokaut w 40. sekundzie walki!

Sporty walki 17 grudnia 2019 0 Komentarzy

Czterech zawodników Fight Academy Ostrołęka walczyło w niedzielę w stolicy podczas Grandy na Pięści i Giry oraz Otwartych Mistrzostw Warszawy w K1. Bilans jest jak najbardziej pozytywny - trzy wygrane i jedna porażka.Zawodnicy Fight Academy - Patryk Bielewicz i Wiktor Dmochowski - bardzo pewnie wygrali swoje walki podczas ligi sportów walki"Granda na pięści i giry" . Patryk pewnie wypunktował zawodnika z Academia Gorila Warszawa, zaś Wiktor wygrał z zawodnikiem z Międzyrzeca Podlaskiego. Wyższość swojego przeciwnika z Legia Fight CLub musiał uznać Paweł Ostrowski.

Na tej samej sali odbywały sie także finały Otwarte Mistrzostwa Warszawy K-1 Rules Seniorów, gdzie zawalczył Karol Łasiewicki. Walka zakończyła sie bardzo szybko bo po zaledwie 40 sekundach pierwszej rundy. Karol zafundował mocny cios na wątrobę i chwilę potem wystrzelił latającym kolanem, wygrywając w pierwszej rundzie przez KO zdobywając w ten sposób tytuł mistrza Warszawy K1 Rules. Zarówno Granda, jak i Mistrzostwa Warszawy, rozgrywane były pod patronatem Polskiego Związku Kickbxoingu.

- To był ostatni start w tym roku teraz regenerujemy siły i z nową energią wejdziemy w starty w nowym roku - podkreśla trener Arkadiusz Ludwiczak.

Dodatkowo tytuł wicemistrza Warszawy po dwóch wygranych i przegranej w finale uzyskał Emil Chorążewicz - ostrołęczanin, reprezentant Knockout Gym Warszawa, były piłkarz ostrołęckiej Narwi.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.