Finał II ligi: Triumf Energi Net! Ostrołęccy siatkarze grają dalej o awans

Siatkówka 26 maja 2018 19 Komentarzy

Siatkarze Energi Net Ostrołęka grają dalej o awans do I ligi! W drugim meczu turnieju finałowego w Rybniku pokonali oni gospodarzy 3:0 i w dobrym stylu przypieczętowali wejście do najlepszej "czwórki" rozgrywek drugoligowych. Przed nami faza finałowa i dwa ostateczne mecze.

Ostrołęczanie po porażce 1:3 z Jaworznem przystępowali do tego meczu jak do starcia o wszystko. Porażka eliminowałaby ich bowiem z dalszych gier o awans. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika zdali jednak ten egzamin celująco. Przewaga Energi Net nie podlegała dyskusji. Siatkarze z Ostrołęki wygrali 3:0.

Energa Net Ostrołęka  - Volley Rybnik 3:0 [25:18, 25:15, 25:21]

Stworzona została nowa tabela, uwzględniająca mecze dwóch drużyn, które wyszły do fazy finałowej z każdej z grup. Energa Net ma wliczony 1 punkt za porażkę 1:3 z MCKiS Jaworzno. Biało-czerwonych czekają jeszcze mecze z Mickiewiczem Kluczbork (sobota, 16:00) oraz Chrobrym Głogów (niedziela, 15:00). Do I ligi awansują dwie najlepsze drużyny fazy finałowej.

xyz

Szacun Panowie , dzisiaj pokazaliście charakter i stalowe nerwy.
.

...
19:03, 26 maja 2018

ak

dzisiaj niezły mecz  ale  szkoda  straconych setów  bo nawet jutrzejsze  zwycięstwo może nie wystarczyć :(.

iwona

Zgadzam się z ak jak przeanalizuje się układ spotkań, tak może być  wygrana Jaworzna dzisiaj może  spowodować  że jutro odpuszczą mecz   z Kluczborkiem po wygraniu jednego czy dwóch setów i my zostaniemy z ręką  w  nocniku nawet jak wygramy swój mecz. A wystarczy  radzi c sobie z  liczeniem do 9

...
20:00, 26 maja 2018

Mam nadzieje ze Jaworzno zagra  na poważnie

...
20:33, 26 maja 2018

iwona

Jeśli Jaworzno wygra  dzisiaj 3;0    to jutro wystarczam im JEDEN set   i przy wygranej Kluczborka   odpadamy  chyba że nie liczą  się sety a   wyniki  bezpośrednich meczów

...
21:59, 26 maja 2018

Volley

Jutro może być popołudnie cudów :)  Nawet wobec naszej porażki 3:2 i wygraniej Jaworzna 3:0 awansujemy z II miejsca.
... ale tak jak pisze Iwona...Obyśmy raczej nie oglądali II składu Jaworzna na boisku po drugi secie.

...
05:52, 27 maja 2018

volley

Rok temu w Andrychowie dwa zespoły z tamtego regionu nas wyportkowały.
Lider przegrał ze słabszym 3-2. Najpierw lider zdobył dwa sety potem trzy oddał.
Tak tam mają.

...
11:27, 27 maja 2018

Jaworzno to kilku byłych zawodników z Andrychowa , tu można się spodziewać wszystkiego.

16:36, 27 maja 2018

3 : 0 i czekamy. Gratulacje dla chłopaków i trenera!!!!!!!!!!!!!!!?!?

ak

Nie piszmy o ustawkach przegraliśmy z Jaworznem,a można  było wygrać  pierwszego seta i nie przegrać dwóch pierwszych  z Kluczborkiem i byłoby inaczej.Może  ta drużyna    nie  byłąa na  awans  o czym pisał od  początku sezony trener " w  tym roku  zbudowano drużynę na  awans"  a tu  wyszło jak zwykle . Może  lepiej mniej mówić a  więcej robić . Teraz zobaczymy czy i jaka  drużyna  będzie  na  następny sezon. Teraz będzie znacznie trudniej  zdobyć cokolwiek .Zmniejszenie PLS   spowoduje   że będzie coraz  trudniej..Czekam na  wypowiedź trenera, ale on pewnie napisze że była ustawka . Wygrali z nami dwa sety i wystarczyło .

...
08:28, 28 maja 2018

ustawiacz

Na co liczyła Ostrołęka, że za nich awans ma zdobyć Jaworzno???Że ma się bić o życie z Kluczborkiem do końca mimo własnego awansu po pierwszym secie.