Finał III ligi: AZS LSW lepsze od Nike w pierwszym meczu. Rewanż w Ostrołęce

Siatkówka 17 marca 2019 3 Komentarze

Bardziej doświadczona drużyna AZS LSW Warszawa jest o krok bliżej od zwycięstwa w III lidze mazowieckiej siatkarek. Drużyna OTPS Nike Ostrołęka, mimo ambitnej walki, przegrała wczoraj w Warszawie 1:3. Rewanż w najbliższą sobotę w hali im. Arkadiusza Gołasia.

Choć siatkarki Nike walczyły do końca, to w stolicy udało się wygrać tylko jedną partię. Po dwóch przegranych setach ostrołęczanki dały nadzieję kibicom na korzystny wynik, wygrywając trzecią partię 25:22. Niestety, w czwartej odsłonie ponownie lepsze były warszawianki i to one odniosły zwycięstwo, dające im zaliczkę przed rewanżem.

Drugi mecz finału III ligi już w sobotę 23 marca o godz. 18.00 w hali im. A. Gołasia. Nike musi wygrać 3:0 lub 3:1, by doprowadzić do złotego seta, rozstrzygającego o mistrzostwie III ligi. Po meczu wręczone zostaną medale obu zespołom, a później obie ekipy czeka ćwierćfinałowy turniej o awans do II ligi.

AZS LSW Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 3:1 (25:19, 25:17, 22:25, 25:21)