Flexi Dance 2017 udany dla ostrołęckich par

Inne 01 lutego 2017 0 Komentarzy

W minioną niedzielę w Warszawie odbył się Turniej Tańca Towarzyskiego dla dzieci i młodzieży Flexi Dance 2017. Młodzi tancerze, reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Atria działający przy Klubie Lokator OSM, wywalczyli trzy medale.

Kategoria wiekowa 8-9 lat klasa taneczna H: para Krzyś Pabich i Łucja Sakowska wywalczyła pierwsze miejsce, Jaś Śniadach - Oliwia Mróz uplasowali się na drugim miejscu. Z kolei pierwszy udany start w wyższej kategorii wiekowej zaliczyli Alan Świderek i Klaudia Mróz, którzy w kategorii wiekowej 10-11 lat, klasa H również wywalczyli drugie miejsce. Trenerem par jest Katarzyna Orlicka.