Funzone Paintball Olszewka niepokonany w lidze oldbojów (tabela)

Piłka nożna 17 września 2020 0 Komentarzy

Kolejne spotkanie ma za sobą lider ligi oldbojów - Funzone Paintball Olszewka. Ten zespół wciąż jest niepokonany, tym razem wygrał 3:1 z Tamers Olszewo-Borki.

W środowy wieczór, 16 września br., Tamers Olszewo-Borki nie przestraszyło się lidera ligi oldbojów. W Dylewie na orliku widać było remis ale lekko pachniało wręcz sensacją. Bardzo dobre spotkanie weteranów dało kibicom wiele emocji. Niesamowite interwencje bramkarzy po obu stronach boiska i natarcia zawodników raz w jedną raz w drugą stronę boiska. Swoje lata mają, a tak biegają jeszcze za gałą... Pierwsza połowa remisowa, bezbramkowa prawie była, lecz Olszewka w ostatnich sekundach bramkę zdobyła. W drugiej połowie pada wyrównanie i tak miało się zakończyć całe spotkanie, równa walka do ostatnich minut. Kilka małych błędów w obronie w ekipie z Borek i na pożegnanie od lidera w ostatnich minutach dostają Tamersi 2 gole. Całość dla lidera 3:1, niestety dalej czekamy na niespodziankę... Dzień wcześniej Kierowcy z Łysych pewnie pokonują Zmierzch Baranowo 6:3