zdjecie 4498

Gala boksu w Nysie: Zyśk cięższy od rywala z Belgii (wideo)

Sporty walki 09 lutego 2018 2 Komentarze

Przemysław Zyśk już jutro stoczy swoją szóstą zawodową walkę. Podczas gali boksu w Nysie wychowanek Victorii Ostrołęka zmierzy się z Belgiem Kevinem Ongenae.

Przemysław Zyśk już jutro stoczy swoją szóstą zawodową walkę. Podczas gali boksu w Nysie wychowanek Victorii Ostrołęka zmierzy się z Belgiem Kevinem Ongenae.

Pierwotnie rywalem ostrołęczanina miał być Valentyn Piven z Ukrainy, lecz nastąpiła zmiana w karcie walk i Zyśk zmierzy się z bardziej wymagającym rywalem, jakim jest Kevin Ongenae, noszący pseudonim... "Nauczyciel". 31-letni bokser z Gent ma na swoim koncie 15 zawodowych walk od 2005 roku, wygrał 10 z nich, w 4 został pokonany, a 1 pojedynek skończył się remisem. Ostatnie osiem pojedynków z rzędu zakończył zwycięstwami. W grudniu 2017 roku wygrał na punkty z niepokonanym Arturem Torosyanem.

Przemysław Zyśk ma za sobą już 5 zawodowych walk. Ostatnio walczył w maju 2017 roku, pokonał wtedy przez nokaut Tomasza Gołucha.Dziś odbyło się oficjalne ważenie przed sobotnią galą. Zyśk wniósł na wagę 69,4 kg, podczas gdy jego rywal ważył 68,8 kg. Transmisję gali boksu w Nysie z udziałem ostrołęczanina przeprowadzi telewizja Polsat Sport - początek jutro o 20.00.fot. P. Duszczyk - boxingphotos.pl

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
09:56, 10 lutego 2018

Kibic

Pięknie !  Wreszcie ktoś na kogo można stawiać  


...
20:50, 10 lutego 2018

Kubaku

Brawo, kolejne zwycięstwo.
Czekam na jego kolejne walki.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.