zdjecie 3243

Gala sportów walki "Sparta" ponownie w Ostrołęce!

Sporty walki 15 marca 2017 0 Komentarzy

Już 8 kwietnia w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbędzie się 5. Gala Sportów Walki "SPARTA". Kibice obejrzą jedenaście emocjonujących walk w czterech formułach: boks, MMA, K1 i boks tajski. Przeżyj z nami wielkie sportowe emocje!

Już 8 kwietnia w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbędzie się 5. Gala Sportów Walki "SPARTA". Kibice obejrzą jedenaście emocjonujących walk w czterech formułach: boks, MMA, K1 i boks tajski. Przeżyj z nami wielkie sportowe emocje!

Najsłynniejszy konferansjer bokserski świata Michael Buffer przed każdą walką wykrzykuje hasło "Let's get ready to rumble", czyli "Przygotujmy się na grzmoty". Mieszkańcy naszego regionu już teraz mogą przygotowywać się na grzmoty, które nastąpią w sobotę 8 kwietnia. "Sparta" powraca po roku przerwy i robi to w wielkim stylu. W walce wieczoru wystąpi bowiem reprezentant CrossFightGym Ostrołęka Karol Zyra, który w sobotę 11 marca odniósł efektowne zwycięstwo podczas gali FEN 16 na warszawskim Torwarze.

Organizatorem ostrołęckiej gali jest klub Champion Ostrołęka. Gala "Sparta" na stałe wpisała się już w sportowy kalendarz naszego regionu i co roku przyciąga coraz więcej fanów różnych sztuk walki. W tym roku fighterzy stoczą pojedynki w czterech formułach - oprócz MMA, boksu i K1 będzie to boks tajski - ten styl pojawi się podczas ostrołęckiej gali po raz pierwszy. W walkach na gali zaprezentują się zawodnicy ostrołęckich klubów: Champion, CrossFightGym, Victoria i Academia Gorila.

Początek gali w sobotę 8 kwietnia o godz. 19.00, lecz już godzinę wcześniej fani sportów walki będą mogli obejrzeć walki bokserskie, w których zaprezentują się zawodnicy klubów Champion i Victoria. Wkrótce rozpoczyna się sprzedaż biletów na galę - dostępne one będą w siłowni CrossFightGym przy ul. Hubalczyków 2, w sklepie Iron Man w DH "Handlowiec" przy ul. Gorbatowa oraz w sklepie Vitamin Shop w "Galerii Bursztynowej". Wejściówki będzie można także kupić w hali im. Gołasia przed rozpoczęciem gali.

Więcej informacji o gali przeczytacie już wkrótce w serwisie eOstrołęka, który objął patronat medialny nad galą. W najbliższych dniach zaprezentujemy oficjalną kartę walk.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.