zdjecie 7405
zdjecie 7405

Gimnazjum nr 2 ze srebrnym medalem MIMS

Siatkówka 19 maja 2017 0 Komentarzy

Siatkarki Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny "Inki" zdobyły srebrny medal finału XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Finałowe rozgrywki odbyły się w Ciechanowie. Zobacz wyniki.

Ostrołęczanki pojechały do Ciechanowa pod wodzą nauczycieli Urszuli Iwaniuk i Dariusza Piersy. Uczennice "dwójki" bez problemów pokonały Gimnazjum nr 1 w Mińsku Mazowieckim 2:0 oraz takim samym wynikiem zwyciężyły w meczu z Gimnazjum nr 8 w Płocku. W ostatnim meczu grupowym nadeszła 0:2 porażka z Gimnazjum nr 35 w Warszawie. Drugie miejsce w grupie pozwoliło na rywalizację z Gimnazjum nr 4 w Legionowie na etapie półfinału. Po zaciętym boju ostrołęczanki wygrały 2:0 i w finale rozegrały rewanż z zespołem ze stolicy. W finale nie udało się jednak wygrać, choć było bliżej jak w meczu grupowym. Gimnazjalistki z Ostrołęki uległy warszawiankom 1:2, zdobywając ostatecznie srebrne medale. Brąz zdobyły siatkarki Gimnazjum nr 4 w Legionowie.

Drużynę Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce tworzyły: Gabriela Lendzioszek, Alicja Lendzioszek, Zuzanna Brewczyńska, Wiktoria Lipka, Sandra Zuśka, Monika Karnicka, Magdalena Zduńczyk, Klaudia Niedźwiecka, Julia Żebrowska, Lena Jaworowska, Patrycja Parzych, Aleksandra Jadczak. Opiekunowie: Urszula Iwaniuk i Dariusz Piersa.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.