GKS Łyse ambitnie, ale bez punktów. Niepokonany Różan górą

Piłka nożna 16 września 2023 2 Komentarze

GKS Łyse przegrał z FC 2012 Różan w kolejnym starciu A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej. Drużyna z Różana nie miała łatwej przeprawy w Łysych, ale wywiozła z Kurpi trzy punkty.

Faworytem meczu była drużyna z Różana, która w tym sezonie imponuje formą i ma na koncie komplet zwycięstw. Ale na Kurpiach, w Łysych, wyżej notowana ekipa nie miała łatwej przeprawy.

W 9. minucie Marek Kaliszewski, znany z występów w wyższych ligach, zaskoczył gości strzałem... z rzutu rożnego. Niedługo później rzut karny miała drużyna FC Różan, ale strzał Kaczyńskiego obronił Dąbkowski.

W 13. i 17. minucie goście zdobyli w końcu bramki. Najpierw Ochrimenko, później Białobrzewski i Różan prowadził 2:1. W drugiej połowie GKS próbował odrobić straty, ale się to nie udało, mimo, że od 76 minuty ekipa z Łysych grała w przewadze jednego zawodnika.

GKS Łyse - FC 2012 Różan 1:2 (1:2)

• 1:0 Kaliszewski
  • 1:1 Ochrimenko
  • 1:2 Białobrzewski