zdjecie 2262

Gladiator ambitnie walczył w Tłuszczu [ZDJĘCIA]

Sporty walki 17 marca 2015 Komentarzy

Ostrołęccy Gladiatorzy zdobyli sześć medali na Amatorskim Turnieju MMA, który odbył się w sobotę w Tłuszczu. Do Ostrołęki przyjechał także srebrny medal w klasyfikacji drużynowej.

Ostrołęccy Gladiatorzy zdobyli sześć medali na Amatorskim Turnieju MMA, który odbył się w sobotę w Tłuszczu. Do Ostrołęki przyjechał także srebrny medal w klasyfikacji drużynowej.

W konkurencji grapplingu najlżejszą kategorią wagową rządzili niepodzielnie bracia Wiśniewscy z Gladiatora. Mateusz i Kuba spotkali się w finale i rozegrali go między sobą. Mateusz musiał tym razem uznać wyższość brata i zadowolić się srebrnym medalem.

W walkach MMA równych sobie nie miał Daniel Chrzanowski, który przygotowuje się do zawodowej walki w kwietniu i sobotni turniej był małym sprawdzianem przed walką. Daniel pokonał w finale przez duszenie zza pleców reprezentanta TNT Naczaj Team (w półfinale stoczył dobry pojedynek z reprezentantem Grapplera z Mińska) i zdobył złoto. Został również uznany za najlepszego zawodnika całego turnieju i odebrał z tego tytułu puchar z rąk burmistrza Tłuszcza.

Dobry pokaz swoich przyszłych możliwości i siły swoich pięści dał Maksymilian Małż, który znokautował wszystkich swoich rywali ciosami w korpus i zdobył złoty medal. W najlżejszej kategorii wagowej juniorów z dobrej strony pokazał się Jakub Kęsicki , który również zdobył złoto, nie dając szans swoim rywalom. Mateusz Wróblewski wywalczył srebrny medal.

Podopieczni Wojciecha Dudkowskiego w klasyfikacji drużynowej zajęli drugą lokatę.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.