Gladiatorzy z medalami Grand Prix Polski!

Sporty walki 13 marca 2018 0 Komentarzy

Ostrołęccy fighterzy z Gladiatora przywieźli z V Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu 5 medali!Podopieczni Wojciech Dudkowskiego wystąpili w dziesięcioosobowym składzie. Bezkonkurencyjny w swojej kategorii wagowej okazał się Antoni Pochmara. Wygrał wszystkie swoje walki przed czasem i tym samym zdobył złoty medal GP.

Świetnie spisali się również juniorzy Michał Wielechowski, który walczył w dwóch konkurencjach brazylijskiego Jiu Jitsu – w kimonach i bez kimon. Zdobył odpowiednio złoty i brązowy medal w swojej kategorii.  Srebrny medal zdobył Marcel Kuźmiński, a z brązowym medalem wrócił do Ostrołęki Szymon Krystian, który walczył w najbardziej wymagających kategoriach (kategoria purpurowych i brązowych pasów).

Swoje debiuty na zawodach zaliczyli również Dorian Frąckiewicz i Michał Gut, którzy na co dzień trenują w Gladiatorze w Kadzidle pod okiem Szymona Krystiana. Medali nie zdobyli, ale przetarli się w zawodach wysokiej rangi. Bez szczęścia walczyli również Mateusz Kubeł i Mateusz Opęchowski, którzy na skutek nieprzychylnych zbiegów okoliczności zostali zdyskwalifikowani.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.