Gościnni gospodarze: PAF Płońsk zwycięża w turnieju im. Harabasza!

Piłka nożna 18 grudnia 2013 0 Komentarzy

Drużyna Płońskiej Akademii Futbolu została zwycięzcą XX Jubileuszowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza, który w dniach 14 – 15 grudnia rozgrywany był w hali widowiskowo – sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

Drużyna Płońskiej Akademii Futbolu została zwycięzcą XX Jubileuszowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza, który w dniach 14 – 15 grudnia rozgrywany był w hali widowiskowo – sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

W meczu finałowym płońszczanie pokonali zespół Wisły Płock 4 : 0. Trzecie miejsce wywalczyli piłkarze Varsovii Warszawa. W imprezie wzięło udział piętnaście zespołów z Polski i Litwy.  W tym roku drużyny z Ostrołęki okazały się wyjątkowo gościnne. Najwyższe miejsce w końcowej klasyfikacji, szóste, zajęła pierwsza drużyna Korony HiD. Pozostałe ekipy z naszego miasta musiały zadowolić się trzema ostatnimi miejscami. Pozostaje mieć nadzieję, że konfrontacja z bardzo wymagającymi rywalami oraz zdobyte doświadczenia zaowocują w przyszłości.    

Turniej imienia Aleksandra Harabasza, znakomitego trenera i wychowawcy wielu pokoleń ostrołęckich piłkarzy, rozgrywany jest w kategorii chłopców 12-letnich. Głównym organizatorem imprezy jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Honorowy patronat objął, jak co roku, Prezydent Miasta Janusz Kotowski.

Końcowa klasyfikacja:

1. Płońska Akademia Futbolu
2. Wisła Płock
3. Varsovia Warszawa
4. Bug Wyszków
5. Polonia Warszawa
6. Korona HiD I Ostrołęka
7. ŁKS Łomża
8. Pegaz Drobin
9. Trakai Wilno
10. Świt NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
11. Olimpia Zambrów
12. Błyskawica Warszawa
13. UKS Narew Ostrołęka
14. UKS MAG Ostrołęka
15. Korona HiD II Ostrołęka

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy zawodnik – Kamil Dąbrowski (Wisła Płock)
Najlepszy bramkarz – Konrad Kopiec (Varsovia Warszawa)
Najlepszy strzelec – Krzysztof Salak, 10 goli (Płońska Akademia Futbolu)

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania fundatorom nagród indywidualnych, którymi uhonorowano najlepszych zawodników wszystkich ostrołęckich drużyn.    

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.