Grała A Klasa. Wygrane Bartnika, Narwi II i ULKS [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 25 marca 2023 1 Komentarz

A Klasa ciechanowsko-ostrołęcka wznowiła rozgrywki po zimowej przerwie. Niezwykle ciekawie było w Ołdakach, gdzie odbyły się derby powiatu ostrołęckiego.

Dobre nastroje na początek rundy wiosennej panują w Myszyńcu. Aldo Bartnik Myszyniec pokonał na wyjeździe FC 2012 Różan 4:2. Dwa razy do siatki trafił Szymon Kulas, po jednym golu dołożyli Mateusz Bałdyga i Mateusz Majewski.

Z mieszanymi uczuciami z Sypniewa wracała Narew II Ostrołęka. Co prawda niebiesko-czerwoni pokonali tamtejszego Orła 3:0 po golach Bartosza Bieńkowskiego (dwóch) i Kacpra Ciecierskiego, ale stracili Damiana Gałązkę. Zawodnik pierwszej drużyny, który w IV lidze pauzował za kartki, zagrał w drugiej ekipie Narwi i doznał kontuzji już na początku meczu, bez kontaktu z rywalem. Jak poważnej, okaże się w najbliższych dniach.

W Ołdakach doszło do derbów powiatu ostrołęckiego. Miejscowy ULKS podjął GKS Łyse i już do przerwy prowadził 3:0 po golach Siemborskiego i Żerańskiego (dwóch). W drugiej połowie jedynego gola zdobył GKS Łyse za sprawą Macieja Szymańskiego i skończyło się wynikiem 3:1 dla ULKS. Zobaczcie galerię zdjęć z tego meczu.

Sobotnie wyniki w A Klasie: FC 2012 Różan - Aldo Bartnik Myszyniec 2:4; Opia Opinogóra - Gladiator Słoszewo 2:1; ULKS Ołdaki - GKS Łyse 3:1; Orlęta Baboszewo - Orzyc Chorzele 0:0; Orzeł Sypniewo - Narew II Ostrołęka 0:3.