Grała Akademia Narwi Ostrołęka. Od juniora młodszego do młodzika [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 23 marca 2023 4 Komentarze

Młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka mają za sobą pierwsze wiosenne spotkania ligowe. Przy Witosa zagrali m.in. trampkarze w I lidze okręgowej.

Niebiesko-czerwoni na inaugurację I ligi okręgowej trampkarzy C1 przegrali z FDP Ostrów Mazowiecka 1:4. Do przerwy goście prowadzili 1:0, w drugiej połowie dorzucili jeszcze trzy bramki, a jedyne trafienie dla Narwi było autorstwa Jana Malinowskiego.

Co ciekawe, w tym meczu mieliśmy debiut... sędziowski. Jako sędzia zadebiutował Cyprian Łukaszewski. Z tego meczu zobaczycie u nas galerię zdjęć.

Co w innych meczach akademii Narwi?

Juniorzy młodsi (B1) przegrali na wyjeździe w I lidze wojewódzkiej z MOSiR Mińsk Maz. 2:3 (obie bramki Kacpra Domiana). W I lidze wojewódzkiej C1 trampkarzy Narew uległa Młodym Orłom Nadnarwianki Pułtusk 0:2. W lidze wojewódzkiej trampkarzy C2 niebiesko-czerwoni przegrali 2:5 z Walecznymi Olszewo-Borki (gole: Filip Parzych, Maciej Kraska).

W młodzikach poszło lepiej - dwa wyjazdowe zwycięstwa. W I lidze okręgowej D1 Narew wygrała z Orłem Sypniewo 2:0 po dublecie Mikołaja Lendzioszka, a w II lidze okręgowej D1 Narew pokonała FC Różan 1:0 po bramce Krzysztofa Ryfy.