Grała Kurpiowska Liga Oldboy. Za nami trzecia kolejka [ZDJĘCIA, WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 06 maja 2022 3 Komentarze

Na tych Panów zawsze można liczyć, dostarczają emocji kibicom grając do ostatnich minut. W tej kolejce najwięcej energii pokazali weterani "gały" z Chudka i Baranowa - w trzecim spotkaniu Kurpiowskiej Ligi Oldboy.

Trzecia kolejka KLO odbyła się na boisku orlik w Nowej Wsi gmina Olszewo-Borki w czwartek 5 maja br. Mecz ze szczytu tabeli nerwowy i zacięty do ostatnich minut. Gospodarze pod nazwą Tamers pokonali LZS Obierwia 5:2 (2:0). Łęg niestety nie doczekał się na boisku Orłów z Puszczy Kurpiowskiej. Turośl ponownie oddaje 3 punkty walkowerem. Hitem kolejki okazało się spotkanie Baranowa z Chudkiem. Walka do ostatniej sekundy po poderwaniu Oldbojów z Chudka dała im remis 6:6, gdy przegrywali po pierwszej połowie 4:2.

Drużynę silnie zmotywował Mirek Lesiński zdobywając 3 bramki dla swojej ekipy. Króla strzelców Łachacza z Tamersów z 11 bramkami goni Krzysiek Chodkowski z 10 na koncie, zdobywający w tej kolejce kolejne 4.

Za tydzień w czwartek 12 maja liga gra dalej w Łęgu Przedmiejskim.