Grała piłkarska młodzież. Narew 2002 na podium okręgówki (zdjęcia)

Piłka nożna 02 listopada 2017 0 Komentarzy

Młodzieżowe rozgrywki piłkarskie powoli już zapadają w zimowy sen, ale jeszcze możemy obserwować ostatnie mecze 2017 roku. Jak w miniony weekend spisali się reprezentanci Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego?

W 8. kolejce ekstraligi juniorek Jantar Ostrołęka przegrał na wyjeździe z Mazovią Grodzisk Mazowiecki 1:2. Honorowego gola dla pomarańczowych strzeliła Oliwia Piersa.

W lidze okręgowej juniorów młodszych z rocznika 2002 Narew Ostrołęka pokonała Kryształ Glinojeck 5:1 i przypieczętowała trzecie miejsce w końcowej tabeli. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Jakub Żendzian, kolejne dołożyli Przemysław Panuś, Jakub Sagała i Patryk Krupiński. [GALERIA]. Z kolei w lidze mazowieckiej tego samego rocznika Korona Ostrołęka uległa na wyjeździe MKS Ciechanów 2:3 po golach Michała Frączkiewicza i Mateusza Dasiaka.

Liga okręgowa trampkarzy C1: w derbach regionu Aldo Bartnik Myszyniec pokonał Koronę Ostrołęka 6:2. Bramki dla Bartnika: Patryk Bojarski 2, Maciej Markowski 2, Karol Drężek i Bartosz Długołęcki (sam.). Dla Korony strzelali Jakub Sakowski i Kacper Pyskło. W lidze wojewódzkiej APN Ostrołęka wygrał ze Świtem Staroźreby 1:0 po golu Michała Sendrowskiego.

Nie doszedł do skutku mecz trampkarzy APN z rocznika 2004 w ekstralidze mazowieckiej. Boisko Escoli Varsovia nie nadawało się do gry. Z kolei w tym samym roczniku, ale w lidze okręgowej, na wyjeździe zagrała Korona Ostrołęka i uległa APN Olimp Ciechanów 0:4.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.