Grand Prix Polski Weteranów. Jan Klemendorf trzeci w Międzyzdrojach

Inne 18 września 2022 1 Komentarz

W pięknych Międzyzdrojach, w hali sportowej im. Andrzeja Grubby, odbyło się 1. Grand Prix Polski weteranów w tenisie stołowym w sezonie 2022/23. W swojej kategorii wiekowej trzecie miejsce zajął reprezentant Ostrołęki Jan Klemendorf. Jak sam mówi, podium cieszy, ale pewien niedosyt jest, bo w Międzyzdrojach bardzo chciał wygrać.

- Przegrałem jedną grę o wejście do finału i przez to zająłem trzecie miejsce. Mogę być zadowolony, bo podium to jednak podium, ale niedosyt jest. Bardzo chciałem tu wygrać i nawet marzył mi się tytuł "Klemendorf wygrywa w Międzyzdrojach", ale wszyscy trenują i poziom jest wysoki. Może następnym razem - mówi nam zdobywca trzeciego miejsca.

Jan Klemendorf pozostaje w treningu, bo przygotowuje się do kolejnych zawodów. Grand Prix Polski zawita m.in. do Krosna czy Sandomierza, a nasz znakomity tenisista będzie chciał namieszać w kategorii wiekowej 65-69.

Niezwykle ciekawie, jeżeli chodzi o starty weterana z Ostrołęki, zapowiada się przyszły rok. W planach są bowiem Mistrzostwa Polski Weteranów oraz Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Norwegii. - Zamierzam wziąć w nich udział - zapowiada Klemendorf.