Grzegorz Łomacz mistrzem Europy! Gratulacje od uczniów, nauczycieli i dyrekcji SP 5 w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

Siatkówka 18 września 2023 7 Komentarzy

Tradycji stało się zadość: Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce wraz z nauczycielami i dyrekcją pogratulowali Grzegorzowi Łomaczowi zdobycia złotego medalu Mistrzostw Europy w siatkówce!

Grzegorz Łomacz mistrzem Europy

Grzegorz Łomacz jest jednym z wybrańców trenera Nikoli Grbicia, którzy zawiesili na swoich szyjach złote medale Mistrzostw Europy w siatkówce 2023 po wygranej w finale z Włochami 3:0. Biało-czerwoni zdobyli Rzym, deklasując gospodarzy w decydującym meczu. To były piękne mistrzostwa: tym bardziej cieszymy się z tego, że jednym z autorów tego sukcesu był ostrołęczanin Grzegorz Łomacz. W finale nie zagrał, ale w poprzednich meczach pojawiał się na boisku i w drużynie pełnił ważną rolę, będąc najbardziej doświadczonym zawodnikiem w złotej ekipie.

Szkoła Podstawowa nr 5 gratuluje Grzegorzowi Łomaczowi

Z sukcesu Grzegorza szczególnie cieszą się w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce. To właśnie w sali gimnastycznej przy Hallera Grzegorz - absolwent Gimnazjum nr 1, wychowanek UKS Olimp - zaczynał swoją przygodę z siatkówką. Podstaw siatkówki uczył go trener Norbert Majkowski. Dziś to właśnie pierwszy szkoleniowiec Grześka stanął przed kamerą i pogratulował jemu oraz całej reprezentacji zdobycia złotego medalu.

Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja skandowali imię i nazwisko naszego mistrza, gratulując mu złota Mistrzostw Europy!

Gratulacje dla Grzegorza nagrywane tuż po wielkich sukcesach naszego mistrza to już tradycja w Szkole Podstawowej nr 5. Były już gratulacje po mistrzostwie świata, mistrzostwie Europy... Czas na igrzyska olimpijskie - tu będzie większe wyzwanie, bo rywalizacja w 2024 r. w Paryżu przypada na wakacje. Ale jesteśmy pewni, że w "piątce" dadzą radę!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
13:40, 18 września 2023

Pls

Ludzie proszę przestańcie pisać po fladze państwowej...

ocena: 84%         zgłoś
...
17:23, 18 września 2023

Kibic

Grzegorz Łomacz t uczeń i absolwent Szkoły Podstawowej nr 7 w Ostrołece więc SP 5 tak jak żaba łapę pod złotą podkowę nadstawia. Szkoda że nauczyciele i dyrekcja tej szkoły nie zauważyła że w tym roku minęło  40 lat " Naszej Siódemki" ale jej sukcesy podkrada.

ocena: 100%         zgłoś
...
17:33, 18 września 2023

Absolwentka Szkoły " MO

Grzegorz Łomacz był wychowankiem szkoły Nr 7  a nie nr 5 to pochwalcie się sukcesami piątki. Tyle sukcesów sportowych miała ta SIÓDEMKA  A rekordy do dziś widnieją na tablicach. PRAWIE WSZYSTKO ZOSTAŁO ROZTRWONIONE.  

ocena: 100%         zgłoś
...
17:50, 18 września 2023

Iwka

Bez przesady. W tym meczu nawet sekundy nie grał

ocena: 50%         zgłoś
...
20:22, 18 września 2023

Iwka zal

Iwka bez przesady to jesteś ty. Nie znasz się to się nie wypowiadaj  

ocena: 40%         zgłoś
...
20:47, 18 września 2023

Rozsądek !

Dla jasności !!! Grzesiek to absolwent Gimnazjum nr 1 nie SP7, wychowanek UKS Olimp!!! Tradycje tych obu szkół SP 7 i Gimn. nr 1 wciąż są kontynuowane, pomimo, iż nazwa szkoły się zmieniła to część nauczycieli, trenerów (pierwszy trener Grzegorza - Pan Norbert Majkowski)  wciąż ci sami i wciąż swoją ciężką pracą wychowują kolejne pokolenia siatkarzy i siatkarek. Takie są fakty i słuszna duma tej społeczności szkolnej.  

ocena: 58%         zgłoś
...
18:46, 19 września 2023

3-cia góralska prawda.

Rozsądek to nakazuje aby mówić prawdę a ta jest taka że SP 5 nie ma nic wspólnego z tym że Grzegorz Łomacz został siatkarzem. Grzegorz, wychował się w SP 7 Gimnazjum to oświatowa pokraka, rak polskiej oświaty wszczepiony do SP 7. Rozsądek nakazuje też aby wspomnieć prawdziwego twórcę talentu Grzegorza czyli jego ojca Lucjana Łomacz który był współtwórcą klas sportowych siatkówki i największych sukcesów szkoły, miasta i województwa ostrołęckiego. Zwykła uczciwość nakazuje o tym wspomnieć, szczególnie jego wychowankom którzy teraz paradują przed kamery i mikrofony. Dobrze że teraz paradują pod innym szyldem gdyż szkole Nr 7 przynieśliby wstyd głosząc trzecią góralską prawdę.  

ocena: 100%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.