Gwiazda do Kolna, Wajda do Myszyńca

Piłka nożna 21 marca 2019 0 Komentarzy

Adrian Gwiazda, który do niedawna był trenerem Aldo Bartnika Myszyniec, przeniósł się do Orła Kolno, występującego w podlaskiej lidze okręgowej. Z kolei do Myszyńca trafił doświadczony pomocnik Adrian Wajda.O tym, że Adrian Gwiazda nie jest już trenerem Bartnika, informowaliśmy w naszym serwisie. Zastąpił go Radosław Rogowski. Okazuje się, że Gwiazda przeniósł się do Kolna.

- Aldo Bartnik Myszyniec informuje, iż dn. 15 marca 2019 roku Adrian Gwiazda na zasadzie transferu definitywnego został nowym zawodnikiem występującego w podlaskiej klasie okręgowej KKS Orzeł Kolno. Adrianowi dziękujemy za godne reprezentowanie naszego klubu i życzymy powodzenia w barwach nowej drużyny - czytamy w komunikacie zarządu Bartnika.

Z kolei do drużyny z Myszyńca przychodzi pomocnik Adrian Wajda (na zdjęciu, fot. facebook.com/bartnik.myszyniec).

- 34-letni pomocnik to wychowanek Polonii Lidzbark Warmiński w której spędził większość swojej przygody z piłką. Występował także w Victorii Bartoszyce i Granicy Kętrzyn. Przez rok był zawodnikiem amerykańskiego klubu Hoboken FC, który gra w Cosmopolitan Soccer League (piąty poziom rozgrywek) - informuje klub.

Runda wiosenna w A Klasie rusza w najbliższy weekend. 24 marca o godz. 15.00 w Myszyńcu Aldo Bartnik zagra derby regionu ze Świtem Baranowo.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.