Hale sportowe w Ostrołęce z nowym oświetleniem

Inne 25 marca 2023 0 Komentarzy

W halach sportowych w Ostrołęce trwa modernizacja oświetlenia - informuje Urząd Miasta. Hale zyskają nowe oprawy LED "o bardzo wysokiej wydajności".

fot. UM Ostrołęka

- W placówkach oświatowych zostały zamontowane oprawy 100W i 150W o wydajności 180 lm/w – tak wysoka wydajność przyczynia się do uzyskania większej ilości światła w stosunku do innych tradycyjnych opraw led. Dzięki temu parametrowi możemy zastosować oprawy o mniejszej mocy, aby uzyskać taki sam strumień świetlny w przypadku opraw o wyższej mocy - poinformował Urząd Miasta.

Nowe oświetlenie posiada 5 lat gwarancji i cechuje je duża bezawaryjność.

W pełni zmodernizowana została hala widowisko-sportowa im. Arkadiusza Gołasia, gdzie wymieniono nie tylko oprawy w hali głównej, ale również ciągi komunikacyjne, oświetlenie sceny, garderoby, całego zaplecza szatniowego-magazynowego.

Pełną modernizację przeszła również hala sportowa im. Mieczysława Jana Mierzejewskiego w Wojciechowicach, a nowe oświetlenie pojawiło się również w halach sportowych III Liceum Ogólnokształcącego i Szkole Podstawowej nr 10.

Oprawy, które montują pracownicy MOSiR, mają wygenerować oszczędności na energii elektrycznej, jak wskazuje UM, nawet "o kilkadziesiąt procent".

Źródło: Urząd Miasta Ostrołęki
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.