Handballowe emocje! W grze piłkarze ręczni Diamentu i Trójki [HARMONOGRAM]

Piłka ręczna 16 lutego 2024 0 Komentarzy

Najbliższy weekend będzie wypełniony emocjami handballowymi. W hali przy Blachnickiego w Ostrołęce będzie ciekawie - zagrają m.in. seniorzy Trójki grający w I lidze.

Młodzież z Diamentu w dalekiej podróży

Już w piątek młodzież z rocznika 2011 DIAMENT Ostrołęka rozpocznie zmagania w bardzo silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju LIBIĄŻ CUP 2024. Trenerzy Arkadiusz Żebrowski i Radosław Żebrowski w daleką podróż na południowy kraniec Polski udają się w roli jednego z faworytów po znakomitym występie na międzynarodowym turnieju w Zwoleniu.

Diament kontra Wisła

Ich starsi koledzy z DIAMENTU w niedzielę 18.02 rozegrają kolejny mecz grupy finałowej 25 lat Mazowsze Liga Młodzików, w Płocku o godzinie 11:00 zmierzą się wiceliderem rozgrywek SKF WISŁA I Płock.

Podopiecznych trenera Bartłomieja Wojdyny czekają bardzo trudne zawody, jednakże chłopcy mają postawione zadanie aby w każdym meczu dać z siebie 100% zaangażowania i podnosić swoje umiejętności co zaowocuje w kolejnych spotkaniach.

Trójka Ostrołęka. Grają juniorzy i seniorzy

W Ostrołęce kibice będą mogli dopingować drużyny TRÓJKI Ostrołęka, w sobotę 17.02 o godzinie 16:00 w hali przy ul. Blachnickiego 5 juniorzy młodsi gościć będą lidera finałowych rozgrywek „25 lat Mazowsze Liga Juniorów Młodszych” UKPR Agrykola Warszawa. Goście w dotychczasowych meczach nie poznali smaku porażki ale zawodnicy Radosława Blocha zrobią wszystko aby punkty zostały w Ostrołęce.

Seniorów UMKS TRÓJKA Ostrołęka w niedzielę 18.02 czeka równie trudne zadanie – do Ostrołęki przyjeżdża wicelider gr C I Ligii – SPR PABIKS IMPACT Pabianice który z 13 rozegranych spotkań przegrał tylko 1. Trener Tomasz Rybicki zapowiada walkę do samego końca o korzystny wynik dla gospodarzy, aby to osiągnąć z jednej strony do będącego w znakomitej formie Patryka Obidzińskiego muszą dołączyć pozostali zawodnicy Trójki a z drugiej strony trzeba znaleźć sposób na zatrzymanie znakomitego Hellmana, Jurgielewicza czy Każmierczaka.

Przy wsparciu naszych znakomitych kibiców wszystko jest możliwe. Początek spotkania Trójka-Pabiks zaplanowano na godzinę 17:30, więc po niedzielnym obiedzie zapraszamy wszystkich na halę przy ul. Blachnickiego 5.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.