Heroiczny bój i zwycięstwo ostrołęckiej Trójki (wideo)

Piłka ręczna 26 lutego 2019 2 Komentarze

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka odnieśli pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach fazy finałowej II ligi. Podopieczni Rafała Niećki przed własną publicznością ograli Pabiks FormauDyBy Pabianice 29:28.

Był to trzeci mecz Trójki w fazie finałowej i w końcu zwycięski. Kibice, którzy zdecydowali się przyjść do hali przy Blachnickiego obejrzeli ciekawe spotkanie. Do przerwy Trójka prowadziła 18:16, a w drugiej połowie udało się powiększyć przewagę nawet do czterech bramek - 25:21 w 48. minucie. Końcówka była niezwykle zacięta, w 59. minucie mieliśmy remis 28:28, ale rzutem na taśmę zwycięską bramkę zdobył Bartłomiej Wojdyna i Trójka zwyciężyła 29:28. Radości w szatni nie było końca!

Trójka Ostrołęka - Pabiks FormauDyBy Pabianice 29:28 (18:16)

Trójka: Dworak, Deptuła 9, Obidziński 4, Kosiński 3, Kraszewski 3, Zieliński, Minasiewicz, Dmowski 6, Niećko 3, Sumiński, Wojdyna 1.