Hołd dla "Chełsty" przy Łazienkowskiej. "Spoczywaj w pokoju, bracie"

Piłka nożna 05 kwietnia 2021 0 Komentarzy

Na meczu Legii Warszawa z Pogonią Szczecin zawisł transparent, jakim pożegnano śp. Łukasza Chełstowskiego "Chełstę" z Ostrołęki.  Znany w naszym regionie kibic, pracownik jednej z miejskich spółek, zmarł w zeszłym tygodniu w wieku 35 lat.

Na meczu Legii Warszawa z Pogonią Szczecin zawisł transparent, jakim pożegnano śp. Łukasza Chełstowskiego "Chełstę" z Ostrołęki. Znany w naszym regionie kibic, pracownik jednej z miejskich spółek, zmarł w zeszłym tygodniu w wieku 35 lat.

O śmierci Łukasza Chełstowskiego "Chełsty" informowaliśmy już w naszym serwisie. 35-letni pracownik Ostrołęckiego Przedsiębiorstwa Komunalnego zmarł po 10 dniach walki o życie pod respiratorem. Był ważną postacią ruchu kibicowskiego w Ostrołęce, wiernym fanem miejscowej Narwi, jak również warszawskiej Legii.

3 kwietnia na cmentarzu miejskim w Ostrołęce pożegnano śp. Łukasza Chełstowskiego. Podczas pożegnania nie brakowało legijnych akcentów. Gdy trumnę z ciałem składano do grobu, z głośników popłynął "Sen o Warszawie", a zgromadzeni odpalili race.

Hołd śp. Łukaszowi Chełstowskiemu także na meczu Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Pogonią Szczecin. Na pustych trybunach przy Łazienkowskiej zawisł transparent ku czci "Chełsty". - Spoczywaj w pokoju, bracie - napisano. Legia wygrała ten mecz 4:2.

Pożegnanie zamieszczono również na profilu Fan Clubu zrzeszającego kibiców Legii i holenderskiego ADO Den Haag (fani obu klubów utrzymują przyjazne relacje).

Specjalne podziękowania w mediach społecznościowych zamieścili również Ostrołęccy Legioniści:

fot z Faceobok @Ostrołęccy Legioniści @Fan Club Legia Den Haag

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę